Obejrzyj wideo z placu budowy nowych apartamentów w Zell am See

Przedstawiamy nowy film z placu budowy 4* wellness apartamentów w Zell am See. Apartamenty są zbudowane na wzniesieniu ponad centrum miasta i oferują urocze, panoramiczne widoki na jezioro. Okolica zachwyca aktywnych sportowców, seniorów, rodziny z dziećmi oraz inwestorów.

Dzięki unikalnemu połączeniu jeziora, gór i pobliskiego lodowca okolica gwarantuje fantastyczny wypoczynek przez cały rok. Jazda na nartach na lodowcu Kitzsteinhorn jest możliwa od października do końca maja, więc można ją łączyć także z letnimi atrakcjami. W ciągu jednego dnia możesz jeździć na nartach i trenować równowagę na paddleboardu.

Własny apartament w tym ośrodku można kupić już od 209 900 EUR. Apartamenty są atrakcyjną inwestycją. Sprzedawane są na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Zapewniono pełną obsługę administracji i dalszego wynajmu.

» Zapraszamy na stronę: www.apartamenty-zellamsee.pl, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat tego wyjątkowego projektu.

W przyszłości oczekujemy dalszy wzrost cen nieruchomości w tym regionie również ze względu na nowo wprowadzone kolejki linowe pomiędzy KaprunSaalbach. Gigantyczny kompleks narciarski z ponad 400 km stoków, lodowcem, jeziorem i 100% zabawą zaczyna się tuż za progiem.

Film z placu budowy - styczeń 2021

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: