Odnowiony apartament z ładnym widokiem na morze

Numer referencyjny: PM19953
Kraj: Chorwacja
Region: Wyspa Čiovo
Miasto: Ciovo
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 73.00 m2
 
Cena:
200.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Z przyjemnością oferujemy ładnie umeblowany apartament, który został całkowicie odnowiony w 2015 roku. 

Apartament się znajduje na północnej stronie wyspy Ciovo, w pobliżu nowego mostu łączącego wyspę z lądem stałym. W pobliżu znajdziemy wiele restauracji i sklepów. Ładna żwirowa plaża jest oddalona zaledwie 100 m. Na plaży znajduje się przystań dla taksówek wodnych do Trogiru i Splitu.

 Apartament się znajduje na parterze i ma powierzchnię 85 m2 z balkonem. Składa się z dwóch sypialni i 2 łazienek, kuchni, salonu i jadalni. Wszystko w apartamencie jest nowe i wysokiej jakości. Meble są już wliczone w cenę zakupu. Ogrzewanie podłogowe jest zainstalowane zarówno w łazienkach, jak i kuchni.

Apartament posiada 3 klimatyzatory, co oznacza, że temperaturę można regulować w każdym pokoju. Do ogrzewania można użyć wbudowanego kominka wyłożonego kamieniem naturalnym. Kominek jest w stanie ogrzać cały apartament.

 Kuchnia jest na zamówienie, wszystkie urządzenia są nowe. W kuchni znajduje się również marmurowa lada, która idealnie nadaje się na wieczorny relaks przy lampce wina.

 Do apartamentu przynależy piwnica o powierzchni około 3 m2. Przed budynkiem jest wystarczająco dużo miejsc parkingowych dla mieszkańców domu. Miejsca parkingowe nie są przypisane do poszczególnych apartamentów.

 Chociaż apartament znajduje się na parterze, ma ładny widok na morze i okolicę. Apartament jest gotowy do zamieszkania od zaraz, nie jest wymagana dodatkowa inwestycja. Apartament ma licencję na wynajem turystyczny, więc można wynająć go turystom.

 Trogir znajduje się zaledwie 2 km od budynku, a do międzynarodowego lotniska można dojechać samochodem w 15 minut.

Czy jesteś zainteresowany tą nieruchomością? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub pomożemy zorganizować odwiedzenie nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: