Odnowiony kamienny dom w centrum miasta Stari Grad

Numer referencyjny: SO19978
Kraj: Chorwacja
Region: Wyspa Hvar
Miasto: Stari Grad
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 120.00 m2
 
Cena:
200.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferowana nieruchomość znajduje się w samym centrum miejscowości Stari Grad na wyspie Hvar, zaledwie 200 m od portu. Plaża Banj oddalona jest od obiektu 500 metrów. Nieruchomość jest więc świetna również dla żeglarzy.

Odnowiony kamienny dom się składa z parteru i trzech pięter. Jego powierzchnia wynosi 120 m2. Do nieruchomości przynależy podwórko o powierzchni 18 m2 z grillem. Dom posiada pokój dzienny i kuchnię. Otwarte schody prowadzą na piętro, na którym znajduje się sypialnia z łazienką. Na drugim piętrze jest kolejna sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, które można połączyć w jedno duże. Na ostatnim piętrze znajduje się strych z dwoma pojedynczymi łóżkami.

Dom jest licencjonowany do dalszego wynajmu. Nieruchomość stanowi więc między innymi odpowiednią nieruchomość inwestycyjną. Dom przeznaczony jest dla maksymalnie 8 osób.

Oferowany dom znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od centrum, w którym znajdują się restauracje, sklepy, kawiarnie, supermarket, targi rybne itp.

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub pomożemy zorganizować odwiedzenie nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: