Pensjonat w regionie Karyntii Air Spa

Numer referencyjny: SO20051
Kraj: Austria
Region: Inne obszary
Miasto: Flattnitz
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Hotel / Pensjonat
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 500.00 m2
 
Cena:
495.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Przedstawiamy piękny pensjonat na pograniczu Karyntii i Styrii na wysokości prawie 1400 metrów. Obiekt z 1974 roku funkcjonuje obecnie jako pensjonat z małą restauracją, ale także jako dom rodzinny.


Doskonała lokalizacja

Karyntia zaprasza na idealne, skąpane w słońcu wakacje na południowej stronie austriackich Alp latem i zimą. Jest to coraz bardziej popularne miejsce, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Pensjonat znajduje się zaledwie 2 minuty od górskiego jeziora Flattnitzer See i ośrodka narciarskiego Flattnitz. Oferuje 13 km stoków obsługiwanych przez 4 wyciągi, 15 km tras biegowych, szkółkę narciarską dla narciarzy i snowboardzistów oraz 8 km zimowych szlaków turystycznych. Flattnitz należy do obszaru Glödnitz, znanego jako „Karyntian Air Spa”. Urzekająca alpejska przyroda w połączeniu z leczniczym działaniem tutejszego powietrza zapewnia doskonały relaks dla ciała i umysłu. Latem okolica jest rajem dla rowerzystów, którzy są częstymi gośćmi oferowanego pensjonatu.


Pensjonat sprzedawany na własność prywatną

Powierzchnia użytkowa pensjonatu to około 500 m2, a teren należący do domu to 1240 m2. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji oraz dużego poddasza. Istnieje również podwójny garaż i mniejszy drewniany dom.

Parter domu służy jako mniejsza restauracja, która dzięki piecu kaflowemu jest bardzo przytulna. Rodzina właściciela mieszka teraz na pierwszym piętrze. Jest 5 pokoi, łazienki, kuchnia i przestronna oranżeria. Na drugim piętrze znajduje się 1 apartament, 5 sypialni, łazienki i kuchnia z jadalnią.

Dom wykorzystuje panele słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej, ciepłej wody i częściowo do ogrzewania. W dużej mierze zapewnia to gaz, który służy również do obsługi kuchni w mniejszej restauracji na parterze.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: