Piękne apartamenty w nowym projekcie deweloperskim

Numer referencyjny: GI15410
Kraj: Austria
Region: Gastein
Miasto: Dorfgastein
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 52.00 m2 - 100.00 m2
 
Cena:
275.000 € - 499.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Na sprzedaż jest piękne mieszkania w nowym projekcie deweloperskim. Projekt składa się z trzech budynków, w każdym są trzy apartamenty (2 x 3 + 1, 1x  4 + 1) z pięknym widokiem na Wysokie Taury.

Obiekt położony jest w cichej i słonecznej okolicy, otoczony zielenią. Centrum wsi znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od nieruchomości, w odległości około 150 metrów są dostępne wszystkie niezbędne sklepy. Jest to bardzo dobra inwestycja - właściciel nieruchomości może go używać w terminie który dla niego najbardziej odpowiada, przez pozostały czas nieruchomość jest wynajmowana. W związku z tym gwarantuje stały dochód. Wszystkie usługi związane z wynajmem prowadzone są przez wyspecjalizowaną firmę.

Wszystkie apartamenty są gustownie urządzone (drewniane podłogi, miękkie dywany, ogrzewanie podłogowe) i wyposażone w nowoczesne urządzenia z AEG. Apartamenty oferują również przestronne tarasy / balkony, duże okna od strony południowej.

Trzypokojowe apartamenty z dwoma łazienkami na pierwszym piętrze mają 56 m2 i 52 m2, czteropokojowe mieszkanie (3 pokoje) na poddaszu ma powierzchnię 100 m2.

Więcej informacji udzielimy na żądanie.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: