Piękny dom w popularnym Hallstatt

Numer referencyjny: SO19947
Kraj: Austria
Region: Hallstatt
Miasto: Hallstatt
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 135.00 m2
 
Cena:
950.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Oferujemy na sprzedaż dom w słynnym na całym świecie Hallstatt. Jest to bardzo popularne miejsce turystyczne zimą i latem, nie tylko ze względu na piękną alpejską przyrodę, ale także różnorodne wydarzenia kulturalne i sportowe, które oferuje ten region. Oprócz turystyki pieszej, rowerowej, minigolfa, tenisa i pływania, możesz także spróbować jazdy konnej, raftingu, paralotniarstwa lub skoków ze spadochronem. Miłośnicy jazdy na nartach zimą chętnie korzystają z ośrodka narciarskiego Krippenstein, gdzie istnieje również możliwość jazdy na nartach na otwartym terenie. W pobliżu znajduje się Dachstein West, największy ośrodek narciarski w Górnej Austrii.

Oferowany bungalow o powierzchni 135 m2 został zbudowany w 2012 roku. Składa się z 2 sypialni, 2 łazienek, gabinetu, salonu, kuchni, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego z osobnym wejściem z tyłu domu. Dom ma powierzchnię 672 m2. Ogród jest dobrze utrzymany. Do domu przynależą 2 zadaszone miejsca parkingowe. 

Dom jest ogrzewany przez pompę ciepła.

Szacowane miesięczne koszty operacyjne są następujące:

  • Energia elektryczna - ok. 120 EUR
  • Odpady, woda i podatki - ok. 150 EUR

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: