Przestronna willa w pobliżu centrum Costa Paradiso

Numer referencyjny: SH17249
Kraj: Sardynia
Miasto: Costa Paradiso
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 80.00 m2
 
Cena:
290.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Ładna willa z trzema pokojami. Do budynku przylega ogród o powierzchni 1000 metrów. W pobliżu nie zabraknie bogatego i różnorodnego zaplecza usługowo-handlowego.

Dom położony jest na pięknym wybrzeżu Costa Paradiso w pobliżu białych plaży do których jest zaledwie 800 metrów. Wszystkie najpotrzebniejsze punkty usługowo-handlowe znajdują się w bliskiej odległości od domu. Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać w otoczeniu egzotycznej flory i fauny, a jednocześnie w pobliżu udogodnień cywilizacyjnych.

Willa składa się z przestronnej części odpoczynkowej połączonej z aneksem kuchennym. Dalej znajdują się tu dwie sypialnie z podwójnym łożem małżeńskim, z których jedna ma własną łazienkę. Mieści się tu również jeszcze jeden dodatkowy pokój z oddzielnymi łóżkami. Nie zabraknie również oddzielnego WC oraz prysznica.

Dużym plusem willi jest jej przestronny ogród z tarasem, na którym jest wystarczająco dużo miejsca do spokojnego relaksu oraz grillowania w gronie przyjaciół. Na terenie znajduje się prywatny parking. Do obiektu prowadzi prywatna droga dojazdowa, co dostarcza jeszcze więcej prywatności.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: