Przestronny dom apartamentowy z 8 jednostkami

Numer referencyjny: SG19993
Kraj: Austria
Region: Gastein
Miasto: Badgastein
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 700.00 m2
 
Cena:
1.150.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez obowiązku dalszego wynajmu

Przedstawiamy przestronny dom z 8 oddzielnymi apartamentami w odległości spaceru od centrum Bad Gastein. Dom ma rzadki status zabudowy rekreacyjnej bez obowiązku dalszego wynajmu.

Bad Gastein to znane na całym świecie uzdrowisko w Parku Narodowym Wysokie Taury. Centrum miasta zostało zbudowane na stromych zboczach wokół wodospadu i charakteryzuje się stromymi i wąskimi uliczkami. Latem i zimą okolica oferuje szereg atrakcji sportowych i rekreacyjnych. Latem tu znajdziesz ponad 350 km dobrze oznakowanych szlaków turystycznych, niezliczone rodzinne trasy rowerowe, kilka odkrytych basenów, korty tenisowe, 18-dołkowe pole golfowe i wiele więcej. Zimą dolina Gastein z terenami narciarskimi Stubnerkogel - Angertal - Schlossalm, Dorfgastein - Grossarl i Sportgastein oferuje szeroki wachlarz stoków, prowadzących do 2700 metrów z łącznie 200 km stoków i 51 wyciągami. Dzięki ponad 9 km dobrze utrzymanych tras dolina Gastein jest także rajem dla narciarzy biegowych. Alpentherme w Bad Hofgastein, Felsentherme w Bad Gastein i Heilstollen w Gastein zapewniają doskonały wypoczynek i relaks.

Nieruchomość została zbudowana w 1915 roku, była kilkakrotnie remontowana i całkowicie odnowiona w 1991 roku. Powierzchnia użytkowa wynosi około 700 m2 i jest rozłożona na 4 kondygnacje

  • Parter - apartament 1 (ok. 190 m2) - ok. 9 osób
  • Pierwsze piętro - apartament 2, 3 i 4 (ok. 220 m2)
  • Drugie piętro - mieszkanie 5, 6 i 7 (ok. 170 m2)
  • Poddasze - apartament 8 (ok. 120 m2)

.Dom jest ogrzewany centralnym ogrzewaniem olejowym.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. Zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: