Przytulny apartament na poddaszu w nowym, nowoczesnym domku

Numer referencyjny: GP19211
Kraj: Szwajcaria
Miasto: Grindelwald
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 145.00 m2
 
Cena:
2.950.000 Fr. (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

W słonecznym miejscu w popularnej miejscowości Grindelwald stoi nowy domek górski, na poddaszu którego znajduje się nowoczesny i przytulny apartament, który oferujemy do sprzedaży. Zaletą tego domu jest jego świetna lokalizacja oraz całoroczny dojazd samochodem i pociągiem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również autobus dla narciarzy i przystanek autobusowy, dzięki czemu można łatwo i szybko dotrzeć do centrum miasta i pobliskich terenów narciarskich.

Domek z dziewięcioma apartamentami powstał w 2013 roku na działce o powierzchni 1149 m2. W piwnicy domu znajduje się wiata na rowery i przechowalnia sprzętu narciarskiego, a także własna pralnia, suszarnia i piwnica dla każdego apartamentu. Istnieje możliwość zakupu kilku miejsc parkingowych wewnątrz; każde jest dostępne za dodatkową opłatą w wysokości 38 000 CHF. Przed domem jest dużo miejsc parkingowych. Do apartamentu na poddaszu można dostać się windą.

Luksusowy apartament na poddaszu z trzema sypialniami ma powierzchnię około 145 m2. Zawiera otwartą kuchnię, która razem z częścią dzienną i jadalnią tworzą jedną całość. Do apartamentu przynależą również dwa balkony o łącznej powierzchni 23,43 m2. Dzięki dużym francuskim oknom można stąd podziwiać wspaniałe widoki na słynny Eiger. Przyjemną atmosferę zapewnia wszechobecne drewno, parkiety, wyeksponowane belki stropowe i kominek.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: