Przytulny apartament w zatoce Cala Granu

Numer referencyjny: PC18096
Kraj: Sardynia
Miasto: Costa Smeralda
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Wielkość: 50.00 m2
 
Cena:
800.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Ładny apartament w stylu śródziemnomorskim znajduje się zaledwie 20 metrów od plaży w zatoce Cala Granu. Do znanej miejscowości nadmorskiej Porto Cervo jest zaledwie kilka kilometrów. Miejsce parkingowe w cenie.

Jednym z najpopularniejszych miejsc Sardynii jest właśnie Szmaragdowe Wybrzeże – około 50 km pas wybrzeża, który ciągnie się od Porto Cervo po Golfo di Cugnana. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów, którzy mają do wyboru wiele różnych typów i standardów zakwaterowania. Dominują apartamentowce i wille wkomponowane w skały i roślinność śródziemnomorską. Można tu napotkać wiele artystów, gwiazd kina, telewizji i sławnych osób, które spędzają tu wakacje. Jest to również znany ośrodek żeglarstwa i sportów wodnych oraz rejon uzdrowisk, wśród których najważniejsze to Baja Sardinia, Porto Cervo i Cala di Volpe.

Oferowany apartament położony w zatoce Cala Granu, wśród malowniczej przyrody i zaledwie 20 metrów od przepięknej plaży. W pobliżu znajduje się zaplecze usługowe i handlowe oraz np. klub yachtowy. Apartament o powierzchni 50 m2 składa się z salonu z wygodnymi siedziskami i z wyjściem na taras (8 m2) z widokiem na lazurowe morze, kuchni, pokoju z podwójnym łóżkiem oraz łazienki z WC. Cena obejmuje również miejsce parkingowe przy budynku.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: