Rezydencje w miejscowości nadmorskiej, Sosúa

Numer referencyjny: SC17187
Kraj: Republika Dominikańska
Miasto: Sosúa
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 203.00 m2
 
Cena:
215.000 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Starannie wybrany obszar o powierzchni 400 000 metrów kwadratowych oferuje optymalne warunki do planowania budowy nowego domu. Chodzi o nowoczesny ośrodek znajdujący się w Sosúa, na którego terenie nie zabraknie zieleni, placu zabaw dla dzieci, kortów tenisowych.

Jest to jedna z najlepszych stref rezydencyjnych, które znajdują się na tym terenie. Do centrum miejscowości Sosúa w której są liczne sklepy, apteki, usługi medyczne, restauracje, szkoły prywatne jest parę minut spacerem. W okolicy jest też piękna plaża, czyli po prostu wszystko, czego dusza zapragnie.

Dużą zaletą tego projektu jet jego położenie na stoku, dzięki czemu można podziwiać widoki zarówno na ocean, jak i piękne góry w Puerto Plata. Takie położenie umożliwia także swobodny przepływ wiatru, co sprawia, że mieszkanie tu jest jeszcze przyjemniejsze.

Teren jest pod całodobową ochroną. W standardzie można znaleźć np. prąd, wodę, TV kablową, szybki internet, basen, ogród oraz sprzątanie i wywóz śmieci. Ponadto firma zajmująca się sprawami administracyjnymi postara się o wynajęcie willi.

Powierzchnia mieszkalna domu: 203 m2

Powierzchnia działki: 800 m2

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +420 733 532 291
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: