Rodzinny ośrodek apartamentów z niesamowitymi widokami

Numer referencyjny: SH20094
Kraj: Austria
Region: Tauplitz
Miasto: Bad Mitterndorf
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 138.00 m2
 
Cena:
549.618 € - 604.580 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez obowiązku dalszego wynajmu

Przedstawiamy rodzinny kompleks apartamentowy, położony na wysokości 850 m npm w słonecznym miejscu w Bad Mitterndorf, otoczony potężnymi szczytami Alp. Apartamenty w tym projekcie przeznaczone są na tzw. drugi dom (bez obowiązku dalszego wynajmu), co jest sporą rzadkością w nowych projektach w Alpach. Apartamenty nie trzeba, ale można je wynająć. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i spełnij swoje marzenie o drugim domu w Alpach.


Zalety ośrodka

 • Bez warunku dalszego wynajmu
 • Nowoczesne apartamenty alpejskie na wysokości 850 m n.p.m. 
 • Mniejszy ośrodek rodzinny z 9 apartamentami 
 • Maksymalnie naświetlone i jasne wnętrza 
 • Słoneczne tarasy i balkony z imponującymi widokami na góry 
 • Prywatne ogródki przy apartamentach na parterze 
 • Łatwy dojazd
 • W środku Styryjskiej Komnaty Solnej
 • Bogata oferta spędzania wolnego czasu latem i zimą 
 • W salonach i sypialniach na podłogach prawdziwy drewniany parkiet 
 • Jakościowe płytki w łazienkach, kuchni i przedpokojach 
 • Energooszczędny projekt 
 • Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach 
 • Płatność prawie całej ceny zakupu po zakończeniu 

Świetna lokalizacja ośrodka

W odległości spaceru znajduje się sklep i restauracja. Odkryty basen i centrum Bad Mitterndorf z licznymi sklepami i restauracjami, a także popularne łaźnie termalne Grimming znajdują się zaledwie 2 km od nieruchomości. Latem urokliwe jest jezioro Grundlsee, oddalone 14 km od ośrodka.

Wyciąg narciarski Tauplitz oddalony jest od obiektu 10 minut jazdy. Słynny ośrodek narciarski Schladming oddalony jest od obiektu 40 minut.


Bad Mitterndorf

Bad Mitterndorf to cichy rodzinny kurort popularny w sezonie letnim i zimowym.

Zimą czeka na Ciebie rodzinny ośrodek narciarski z doskonale przygotowanymi stokami. Dostępne są usługi instruktora narciarstwa dla dzieci i dorosłych. Oczywiście na stokach znajdują się tradycyjne restauracje. Słynny ośrodek narciarski Schladming znajduje się zaledwie 40 minut jazdy od nieruchomości. Okolica jest również popularna wśród narciarzy biegowych. Sieć tras biegowych wokół Bad Mitterdorf to największy ośrodek w Ausserland - Salzkammergut. Oferuje 145 km przygotowanych tras biegowych. Bad Mitterndorf jest stałym gospodarzem wyścigu Steirlauf.

Latem po pieszych lub rowerowych wycieczkach można zażyć orzeźwiającej kąpieli w odkrytych basenach lub w czystych wodach licznych górskich jezior. Na mniej wymagające wycieczki można skorzystać z 4-osobowych kolejek linowych Taplitz I i II, którymi wygodnie można dostać się na Tauplitzalm (1656 m npm), największy płaskowyż w Europie Środkowej. Idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla Twojej rodziny!


Ośrodek apartamentów

Przedstawiamy mniejszy rodzinny ośrodek z 9 apartamentami w nowoczesnym stylu alpejskim. Oferowane apartamenty składają się z 2 sypialni, salonu, kuchni, łazienki / WC oraz dużego tarasu, z którego można podziwiać wspaniałe widoki na okoliczne góry.

Apartamenty na parterze mają ogródek, natomiast te na piętrze posiadają balkony. Wiaty i miejsca parkingowe zewnętrzne dostępne są na posesji.


Bez warunku dalszego wynajmu

Apartamenty w tym projekcie przeznaczone są na tzw. drugi dom, co jest obecnie w całych austriackich Alpach ogromną rzadkością. Austria i poszczególne kraje związkowe znacznie zaostrzają ramy prawne dotyczące budowy nowych nieruchomości, które mogą być wykorzystane w ten sposób. Oferta tych nieruchomości jest bardzo ograniczona i w dłuższej perspektywie na rynku będzie ich ograniczona liczba.

Powyższe warunkuje nie tylko korzystne perspektywy cen nieruchomości, ale także dobrą płynność w przypadku przyszłej sprzedaży.

Apartamenty nie trzeba, ale można je wynająć. Jeśli więc sam nie korzystasz z apartamentu, możesz uzyskać interesujący dochód z wynajmu. Inwestowanie z dochodem z najmu lub zyskiem ze sprzedaży w EUR może być zarówno korzystną dywersyfikacją walutową, jak i rozproszeniem ryzyka kursowego.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie placu budowy w Austrii.

Foto: Pressmaster/Shutterstock.com, nd3000/Shutterstock.com, FamVeld/Shutterstock.com

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: