SKI AMADÉ – Nowe apartamenty w kolebce światowej elity narciarskiej

Numer referencyjny: GI19361
Kraj: Austria
Region: St. Johann/Wagrain
Miasto: Alpendorf
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 21.99 m2 - 135.86 m2
 
Cena:
149.000 € - 599.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości!

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – doskonale wyposażony nowy ośrodek apartamentów w Alpendorf w Ski Amadé, największym ośrodku narciarskim w Austrii. Inwestuj tam, gdzie pozostali spędzają urlop. Naucz swoje dzieci jazdy na nartach w kolebce elity narciarskiej. Udoskonal swój styl bezpośrednio w szkole narciarskiej Hermanna Maiera. Nie przegap okazji, aby dokonać zakupu po przystępnych cenach. Alpendorf będzie jeszcze atrakcyjniejszy po połączeniu z okolicznymi ośrodkami. Zakłada się, że spowoduje to wzrost cen nieruchomości i atrakcyjne dochody z wynajmu.

Rezydencja znajduje się zaledwie700 metrówod stacji kolejki linowej. Można do niej wygodnie dotrzeć skibusem dla narciarzy, który zatrzymuje się100 metrówod domu. Ośrodek oferuje łącznie 16 pokoi hotelowych i 19 apartamentów na sprzedaż na własność prywatną. Czteropiętrowa rezydencja będzie dysponować restauracją, salą fitness, wellnes i luksusowym basenem wewnętrznym, brodzikiem dla dzieci, sauną i łaźnią parową. Do dyspozycji będzie również podziemny garaż z 35 miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych i z 11 miejscami parkingowymi na zewnątrz. Apartamenty są sprzedawane wraz z kompletnym wyposażeniem według wybranych pakietów meblowych.

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż na własność prywatną, jednak właściciel nieruchomości jest zobowiązany do wynajmu nieruchomości na zasadach komercyjnych. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe przez 6 tygodni w roku, ale dalszy wynajem musi dominować. Właścicielom nieruchomości zapewnia się kompleksową usługę zarządzania i dalszego wynajmu nieruchomości, dzięki czemu o nic nie muszą się martwić. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości w żaden sposób nie ogranicza właściciela w dalszym postępowaniu z własnością, tj. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie w czasie trwania umowy komercyjnego wynajmu. Na życzenie z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.

Przewidywany początek budowy nastąpi jesienią 2019 r. Budowa powinna zostać ukończona w ciągu 2 lat.

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy oględziny nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox reprezentuje dewelopera bezpośrednio, a nabywca nie płaci prowizji od nieruchomości.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: