SKI AMADÉ – Nowe apartamenty w kolebce światowej elity narciarskiej

Numer referencyjny: GI19361
Kraj: Austria
Region: St. Johann/Wagrain
Miasto: Alpendorf
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 66.63 m2 - 126.00 m2
 
Cena:


Sprzedane

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości!

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – doskonale wyposażony nowy ośrodek apartamentów w Alpendorf w Ski Amadé, największym ośrodku narciarskim w Austrii. Inwestuj tam, gdzie pozostali spędzają urlop. Naucz swoje dzieci jazdy na nartach w kolebce elity narciarskiej. Udoskonal swój styl bezpośrednio w szkole narciarskiej Hermanna Maiera. Nie przegap okazji, aby dokonać zakupu po przystępnych cenach. Alpendorf będzie jeszcze atrakcyjniejszy po połączeniu z okolicznymi ośrodkami. Zakłada się, że spowoduje to wzrost cen nieruchomości i atrakcyjne dochody z wynajmu.

Rezydencja znajduje się zaledwie 700 metrów od stacji kolejki linowej. Można do niej wygodnie dotrzeć skibusem dla narciarzy, który zatrzymuje się 100 metrów od domu. Ośrodek oferuje łącznie 16 pokoi hotelowych i 19 apartamentów na sprzedaż na własność prywatną. Czteropiętrowa rezydencja będzie dysponować restauracją, salą fitness, wellnes i luksusowym basenem wewnętrznym, brodzikiem dla dzieci, sauną i łaźnią parową. Do dyspozycji będzie również podziemny garaż z 35 miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych i z 11 miejscami parkingowymi na zewnątrz. Apartamenty są sprzedawane wraz z kompletnym wyposażeniem według wybranych pakietów meblowych.

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż na własność prywatną, jednak właściciel nieruchomości jest zobowiązany do wynajmu nieruchomości na zasadach komercyjnych. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe przez 6 tygodni w roku, ale dalszy wynajem musi dominować. Właścicielom nieruchomości zapewnia się kompleksową usługę zarządzania i dalszego wynajmu nieruchomości, dzięki czemu o nic nie muszą się martwić. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości w żaden sposób nie ogranicza właściciela w dalszym postępowaniu z własnością, tj. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie w czasie trwania umowy komercyjnego wynajmu. Na życzenie z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox reprezentuje dewelopera bezpośrednio, więc nabywca nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: