SKICIRCUS: Pierwszy etap sprzedany w 2 dni! Drugi etap apartamentów już w sprzedaży!

Numer referencyjny: AP20048
Kraj: Austria
Region: Saalbach/Hinterglemm
Miasto: Viehhofen
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 42.20 m2 - 108.80 m2
 
Cena:


Sprzedane

Bez prowizji!

Przedstawiamy nowy ośrodek apartamentowy położony w salzburskim Viehhofen, w środku najpiękniejszych terenów wypoczynkowych Austrii - Zell am See/Kaprun i Saalbach/Hinterglemm. Znajduje się na słonecznym zboczu w niewielkiej odległości od 10-osobowej gondoli zellamseeXpress. Ze względu na spodziewane połączenie kolejki linowej między Skicircus, Zell am See i Kaprun rezydencja stanowi doskonałą okazję inwestycyjną z potencjałem wzrostu wartości nieruchomości i atrakcyjnymi dochodami z wynajmu.


Ze względu na ogromne zainteresowanie inwestorów, pierwszy etap ośrodka został sprzedany w ciągu 2 dni! To jeden z najszybciej sprzedających się projektów w Austrii w ostatnich latach. Drugi etap budowy został właśnie wystawiony na sprzedaż. Nie przegap tej okazji!


Zalety ośrodka:

 • Drugi etap budowy już w sprzedaży.
 • Pierwszy etap został sprzedany w ciągu 2 dni! 
 • To jeden z najszybciej sprzedających się projektów w Austrii.
 • Ekskluzywna okazja inwestycyjna w największym ośrodku narciarskim Skicircus
 • Ski-out lub na piechotę do nowej kolejki linowej zellamseeXpress (600 metrów)
 • 5 minut samochodem lub bezpłatny skibus od kolejki linowej Schönleitenbahn
 • Planowane połączenie kolejką linową między Skicircus, Zell am See i lodowcem w Kaprun
 • Oczekiwany wzrost wartości nieruchomości
 • Kompletny system administracji i dalszego wynajmu.
 • Renomowana firma zarządzająca
 • 29 apartamentów z 1 - 4 sypialniami sprzedawanych na włąsność
 • Na terenie ośrodka restauracja, przechowalnia nart i przechowalnia rowerów
 • Pełne wyposażenie apartamentów 
 • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Skicircus

Skicircus to największy teren narciarski w Austrii i jeden z największych na świecie. Kolejki linowe łączą nie tylko kilka terenów narciarskich, ale także dwa kraje związkowe Austrii - Salzburg i Tyrol. W sumie możesz korzystać z 270 doskonale przygotowanych stoków. Czeka na Ciebie wiele snowparków, freeride na nartach, zimowe szlaki turystyczne, trasy do narciarstwa biegowego, bary apres ski i wiele więcej. I to nie wszystko. W przyszłości planowane jest kolejne połączenie kolejki linowej z kultowym kurortem Zell am See/Kaprun. Nowa kolejka linowa z Viehhofen do Zell am See już działa.


Spacerem od kolejki linowej zellamseeXpress

Chcesz spędzić dzień sportowo? Załóż buty narciarskie bezpośrednio w ośrodku i dotrzyj bez samochodu do kolejki linowej zellamseeXpress, która jest bramą do raju narciarskiego i turystycznego. Z ośrodka można dojechać na nartach do kolejki linowej! Spacer zajmuje tylko 9 minut (600 m). Możesz też wsiąść do samochodu lub bezpłatnego autobusu dla narciarzy, który Cię zabierze do kolejki linowej Schönleitenbahn w słynnym regionie Skicircus.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną

Wybierz jeden z 29 apartamentów z balkonem lub tarasem. Oczywiście są miejsca parkingowe i przechowalnia nart i rowerów. Ośrodek posiada również restaurację. We wnętrzach i na zewnątrz zastosowane zostaną wysokiej jakości materiały, elewacja domu ozdobiona jest naturalnym kamieniem i drewnem. Projekt zostanie wykonany w typowo alpejskim stylu.


Kompletne wyposażenie

Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom, w pełni umeblowane i wyposażone tak, aby można było je natychmiast wynająć.


Atrakcyjna inwestycja

Apartament sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe, ale dalsze wynajmowanie musi być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości zapewniona jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu. Oczekiwany dochód z wynajmu to około 3,13% w pierwszym roku i 3,71% w drugim roku.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania wynajmu. Na życzenie chętnie udzielimy dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Termin budowy

Budowa pierwszego etapu projektu (budynki A i B) powinna rozpocząć się w maju/czerwcu 2021 r. Zakończenie planowane jest na Boże Narodzenie 2022 r. Drugi etap budowy (budynki C i D) o pół roku dłużej.

Projekt realizowany jest przez renomowanego dewelopera z wieloletnią tradycją na rynku austriackim, który szczyci się liczbą zrealizowanych z sukcesem projektów. Dla inwestora to gwarancja jakości i bezpiecznie przechowywanych środków.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzanie placu budowy w Austrii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: