SÖLDEN: Rodzinny ośrodek apartamentów w lodowcowym raju sportowym

Numer referencyjny: CA20132
Kraj: Austria
Region: Söden/Ötztal
Miasto: Sölden
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 71.81 m2 - 79.95 m2
 
Cena:
570.000 € - 740.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

3 minuty od kolejki linowej

Przedstawiamy niesamowity rodzinny ośrodek składający się tylko z 5 apartamentów w znanym na całym świecie regionie narciarskim i turystycznym doliny Ötztal. Ciesz się prywatnością ze wszystkimi udogodnieniami, najlepszym wyposażeniem i najwyższym poziomem życia i wakacji. Poczuj się jak w domu w Sölden i ciesz się atrakcyjnymi dochodami z wynajmu. 


Zalety ośrodka

 • Ośrodek rodzinny 5 apartamentów w nowoczesnym stylu alpejskim 
 • Lokalizacja w słynnym na całym świecie regionie lodowcowym
 • 3 minuty od kolejki linowej Giggijochbahn Sölden 
 • 13 minut od AQUA DOME, najlepszego uzdrowiska w Alpach 
 • 3 minuty od Freizeit Arena Sölden (kryty basen, fitness, korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki oraz inne zajęcia sportowe) 
 • Bogata oferta wolnoczasowych aktywności latem i zimą
 • Wszystkie udogodnienia w zasięgu ręki 
 • Wysokiej jakości wyposażenie apartamentów
 • Oczekiwany dochód z najmu do 3,69% po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem 
 • Kupujący płaci cenę zakupu bez podatku VAT 
 • Przewidywane zakończenie w grudniu 2021 r.

Sölden - lodowcowy ośrodek narciarski

Sölden  jest położony w sercu doliny Ötztal. Jest on nie tylko jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Tyrolu, ale także jednym z najsłynniejszych terenów narciarskich w Alpach. Dzięki dużej wysokości między 1350 a 3340 m n.p.m., dwóm lodowcom Rettenbach i Tiefenbach, najnowocześniejszej infrastrukturze kolejki linowej i systemom naśnieżania, ten znany na całym świecie ośrodek narciarski gwarantuje doskonałą jazdę na nartach od października do maja. Sölden to także jedyny teren narciarski z 3 szczytami powyżej 3000 m npm ze wspaniałymi platformami widokowymi.

Oprócz słynnego Pucharu Świata w narciarstwie FIS, w okolicy odbywa się wiele innych ciekawych imprez, takich jak Electric Mountains, Hannibal itp. Sölden służy również jako oficjalna europejska baza treningowa narodowej drużyny narciarskiej USA. 


Sölden - raj rowerowy

Dużo zabawy można przeżyć także poza stokami. W miesiącach letnich Sölden zamienia się w prawdziwy raj rowerowy, gdzie odbywa się słynny maraton rowerowy Ötztal. Ponadto czekają na Ciebie różne singletraily, wymagające zjazdy i relaksujące trasy rowerowe idealne dla rodzin z dziećmi. Jeśli wolisz górskie wędrówki, będziesz mógł wybierać spośród ponad 300 km szlaków turystycznych przeplatanych bujnym krajobrazem alpejskim na wysokości od 1377 do 3000 m npm Możesz również skorzystać z wielu kolejek linowych, które są otwarte w sezonie letnim. Znajdują się tu również ścieżki tematyczne i wiele naturalnych placów zabaw dla dzieci. Dla innych atrakcji sportowych można skorzystać bezpośrednio z Freizeit Arena w Sölden, która oferuje kryty basen, centrum fitness, korty tenisowe i inne obiekty sportowe pod jednym dachem.


Tirol Therme Aqua Dome

Tylko 13 minut od ośrodka znajduje się fascynujące uzdrowisko Tirol Therme Aqua Dome, najlepsze uzdrowisko w Alpach. Dzięki niesamowitym widokom na majestatyczne góry, przyjemnie ciepłej i bulgoczącej wodzie, przynosi doskonały relaks dla ciała i umysłu. Do dyspozycji 2 baseny kryte, basen o temperaturze wody 34 i 36 stopni, basen z podwodną muzyką, jacuzzi z wodą termalną, basen dla dzieci, duży świat saun, parowa, grota solna, fitness i wiele więcej.


Nowe apartamentu sprzedawane na własność prywatną 

Wybierz jeden z 5 niesamowitych apartamentów z 1 - 3 sypialniami w nowo wybudowanym ośrodku. Wszystkie apartamenty posiadają balkon lub atrium, z którego można podziwiać niesamowite widoki na okoliczne góry. Apartamenty posiadają również 2 zewnętrzne miejsca parkingowe.

Wszystkie apartamenty przekazywane są nowym właścicielom w pełni umeblowane i wyposażone tak, aby można je było natychmiast wynająć.


Atrakcyjna inwestycja

Apartament sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe, ale dalsze wynajmowanie musi być przeważającą formą korzystania z apartamentu.

Dla właścicieli nieruchomości zapewniona jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania wynajmu. Na życzenie chętnie udzielimy dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Termin budowy

Zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2021 roku.


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy oględziny nieruchomości w Austrii. Zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: