Stylowa willa z prywatnym dziedzińcem, patio i oddzielnymi częściami mieszkalnymi

Numer referencyjny: SH17250
Kraj: Sardynia
Miasto: Costa Paradiso
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 75.00 m2
 
Cena:
300.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Sześciopokojowa willa na Costa Paradiso. Prywatny dziedziniec z miejscem na grilla. Dwie nowe łazienki.

Przestronny i gustownie urządzony dom idealny dla dużej rodziny lub przyjaciół. Położony jest na pięknym wybrzeżu Costa Paradiso, na skarpie nad białymi plażami. Wszystkie najpotrzebniejsze punkty usługowo-handlowe znajdują się w bliskiej odległości od domu. Willę otacza bujna roślinność obrastająca skaliste zbocze wybrzeża.

Budynek rozdzielony jest na 2 części pomiędzy którymi znajduje się dziedziniec. W pierwszej części mieszkalnej urządzonej w klasycznym stylu śródziemnomorskim znajdą Państwo salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię. Do tej części mieszkalnej przylega taras umożliwiający spożywanie posiłków oraz relaks na świeżym powietrzu. Na tej kondygnacji znajduje się również sypialnia z łożem małżeńskim oraz łazienką. Dalej mieści się tu taras z widokiem na morze. Przechodząc dziedziniec można się dostać do kolejnej części mieszkalnej w której znajdzie się wystarczająco dużo miejsca dla dwóch mniejszych grup gości. Druga część składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem i jednego dodatkowego pokoju. Znajduje się tu również druga łazienka z prysznicem.

W cenę wliczony jest duży ogród o powierzchni 400 metrów kwadratowych, 2 grille, prysznic na świeżym powietrzu, parking, mniejszy składzik ulokowany na ogrodzie oraz patio.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: