Stylowe apartamenty górskie w sercu donowalskiej przyrody

Numer referencyjny: PO19979
Kraj: Słowacja
Miasto: Donovaly
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 173.60 m2
 
Cena:
479.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płacą prowizji od zakupu nieruchomości!

Przedstawiamy niesamowity ośrodek apartamentów premium w prestiżowym resorcie Donovaly. Dzięki niesamowitej architekturze kompleks apartamentowy w naturalny sposób wpisuje się w otaczający krajobraz. Przemyślany w najdrobniejszych szczegółach układ, jakość użytych materiałów, ponadstandardowe wyposażenie wraz z usługami zapewniają przyszłym właścicielom maksymalny komfort. Który wybierzesz?


10 powodów by kupić

  1. Prestiżowy kurort Donovaly 
  2. Doskonała lokalizacja w samym centrum 
  3. Prywatna sauna i jacuzzi w apartamentach 
  4. Stylowa architektura 
  5. Doświadczony deweloper
  6. Zabawa przez cały rok 
  7. Ponadstandardowa obsługa 
  8. Łatwy dojazd 
  9. Możliwość wpływu na układ apartamentu 
  10. Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Donovaly

Donovaly to popularny ośrodek rekreacyjny w Tatrach Niskich z możliwością całorocznego użytkowania. Przyroda, relaks, ale także sport i zajęcia towarzyskie są na wyciągnięcie ręki. Gmina Donovaly znajduje się w powiecie bańskobystrzyckim między Wielką Fatrą a Starohorskimi Wierchami. Okolica jest popularnym ośrodkiem narciarskim, ale także znaczącą destynacją letnią z wieloma atrakcjami dla dzieci.

W pobliżu ośrodka znajduje się wiele terenów narciarskich, Park Snow Donovaly, Donovalkovo - miasto dzieci, Habakuk - bajkowa wioska, browar Donovaly, restauracje i sklepy. 


Apartamenty premium

W skład kompleksu wchodzi 5 domów w zabudowie bliźniaczej i 1 apartamentowiec z 3 oddzielnymi jednostkami. Deweloper ze smakiem łączy elementy tradycyjne i nowoczesne - skośny dach, wykorzystanie drewna jako materiału dominującego, duże powierzchnie okien, przeszklone balustrady tarasów. Architekturą nawiązuje do oryginalnych drewnianych domów ze szklanymi werandami, które są typowe dla tego regionu. Wygląd ośrodka odpowiada aktualnym gustom i wymaganiom. Teraz możesz nadal ingerować w rozkład apartamentów i dostosowywać go do swoich wymagań.

W mieszkaniach znajdziesz wszystko, czego się dziś wymaga. W piwnicy znajduje się miejsce parkingowe w garażu i prywatne wellness, co nadaje całej koncepcji luksusowego charakteru. Część dzienna została zaprojektowana jako otwarta przestrzeń socjalna z kominkiem, stworzona do rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi. Główna sypialnia znajdująca się na najwyższym piętrze posiada własną garderobę, kominek oraz łazienkę z cudownymi widokami. Wszystko to przy ponadstandardowej obsłudze. Przed przyjazdem mieszkanie może być przygotowane, oczyszczony chodnik i drewno wstawione w kominku.


Świetna lokalizacja

Do Donoval jest z Polski bardzo dobry dojazd. Z Warszawy można dojechać w 6 godzin, z Krakowa tylko w 3 godziny.  


Termin budowy

Planowane rozpoczęcie budowy to listopad 2020 r. Przewidywane zakończenie budowy w grudniu 2021 r.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości na Słowacji. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: