Tropikalny raj w śródziemnomorskiej rezydencji

Numer referencyjny: PN19897
Kraj: Hiszpania
Region: Costa del Sol
Miasto: Estepona
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 106.13 m2 - 129.92 m2
 
Cena:
309.000 € - 354.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Przestronne egzotyczne ogrody z palmami i roślinami tropikalnymi. Bezpośredni dostęp do całkowicie wyjątkowej prywatnej laguny z białym drobnym piaskiem i lazurową wodą. Domy apartamentowe od strony południowej z pomysłowymi białymi liniami i delikatnymi konturami. To nowy wymarzony projekt rezydencji.

Laguna

Laguna jest pierwszą tego rodzaju w Europie. Zajmuje powierzchnię 1,4 hektara, a dzięki doskonałej jakości wody stanowi rajską oazę z dala od ruchu turystycznego. Dzięki swojej lokalizacji ośrodek oferuje ponad 300 słonecznych dni w roku i średnią roczną temperaturę 19°C. Właściciele apartamentów mogą korzystać z prywatnego raju przez cały rok. Kąpiele w lazurowej wodzie i opalanie się na sztucznych plażach z idealnie drobnym piaskiem to niezwykłe doświadczenie. Entuzjaści sportów wodnych mogą doświadczyć wielu aktywności w bezpiecznym środowisku, od kajakarstwa, przez surfing, windsurfing, kitesurfing lub żeglarstwo. Laguna ma strefę sportów plażowych, szatnie i prysznice. Dostęp do laguny jest dostępny wyłącznie dla właścicieli apartamentów lub gości restauracji znajdującej się na brzegu. Laguna jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska niż basen.  Wykorzystuje technologię czyszczenia ultradźwiękowego, co oznacza użycie do 100 razy mniej dodatków chemicznych w porównaniu z basenami i tylko 2% energii zużywanej przez standardowe systemy basenowe.

Apartamenty do sprzedaży jako własność prywatna

Ośrodek położony jest w górzystej okolicy Andaluzji, około 7 km od morza. W pobliżu są wszelkie udogodnienia ze sklepami, butikami i restauracjami. W okolicznych miejscowościach Estepona i Marbella, które znajdują się zaledwie kilka minut jazdy samochodem stąd, znajdują się większe centra handlowe, restauracje, przystanie, hotele, szpitale, szkoły, zabytki kultury i inne obiekty. W pobliżu znajduje się również pole golfowe.

Druga faza ośrodka, obecnie w sprzedaży, oferuje 78 ekskluzywnych apartamentów z 2 i 3 sypialniami oraz apartamenty na dachu ze wspaniałymi tarasami. Apartamenty rozmieszczone są łącznie w 8 budynkach. Odznaczają się przestronnymi pomieszczeniami mieszkalnymi z tarasami i balkonami. Każdy apartament dysponuje piwnicą i podziemnym garażem. Oczywiście, w apartamentach jest klimatyzacja.

Ciekawa inwestycja

Kurort spełnia najwyższe wymagania w zakresie luksusu i jakości. Właścicielom nieruchomości są oferowane kompleksowe usługi zarządzania i wynajmu. Dzięki wyjątkowości ośrodka można uzyskać ciekawe zyski. W przypadku apartamentów na pierwszym i drugim etapie budowy można osiągnąć zyski do 5% po odliczeniu kosztów i przed opodatkowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Doskonała dostępność

Wielką zaletą ośrodka jest doskonała dostępność. Z Katowic i Krakowa do Malagi uruchomiono całoroczne bezpośrednie połączenie lotnicze. Międzynarodowe lotnisko w Maladze oddalone jest o około 1 godzinę stąd. Z samego lotniska można dojechać wynajętym samochodem lub wziąć taksówkę.

Skontaktuj się z nami

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy oględziny nieruchomości w Hiszpanii. Ponieważ projekt oferujemy bezpośrednio od developera, nabywcy nie płacą z tego powodu prowizji od zakupu nieruchomości!

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: