Uroczy pensjonat z pięcioma pokojami w pobliżu plaży, przystani i zabytków

Numer referencyjny: SO19937
Kraj: Malta
Miasto: Bormla
Typ nieruchomości: Hotel / Pensjonat
Okazja inwestycyjna
Cena:
2.300.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Na sprzedaż oferujemy luksusowy pensjonat lub jego pojedyncze pokoje w historycznym i popularnym ośrokdu turystycznym na Malcie.

Jedną z wielkich zalet pensjonatu jest jego lokalizacja w Bormle, w samym sercu tzw. Trzech Miast. Służy jako doskonała baza wypadowa dla wycieczek do najważniejszych atrakcji turystycznych i zabytków Malty. Do słynnego St. Angelo lub średniowiecznych miast Senglea, Birgu i Kolkara z plażą dojdziemy przyjemnym spacerem. Stolica Valletty oddalona jest o zaledwie 10 minut statkem, a rejs ze wspaniałymi widokami imponujących budynków jest sam w sobie przeżyciem. W okolicznych restauracjach można skosztować lokalnych potraw, podziwiając wspaniałe jachty w porcie. Lokalizacja oferuje wszystko, czego potrzebujesz, w tym bankomaty, banki, sklepy, sklepy z pamiątkami, informacje turystyczne, apteki i przystanki autobusowe. Bezpłatny parking jest dostępny na ulicach około 1-3 minut od pensjonatu.

Wnętrza XVI-wiecznego budynku są starannie przemyślane, aby stworzyć autentyczną atmosferę, jednocześnie spełniając potrzeby współczesnego podróżnika. Typowe cechy to ściany z piaskowca, odsłonięte drewniane belki i dwa charakterystyczne balkony. W pensjonacie znajduje się również piwnica z winami, jadalnia, kuchnia i sala konferencyjna dla ośmiu osób. Wszystkie cztery piętra połączone są imponującymi głównymi schodami, które prowadzą na taras na dachu z przepięknym widokiem na port i Vallettę. Budynek wyposażony jest w windę.

Do wyboru jest pięć jasnych pokoi w maltańskim stylu z prywatną łazienką i powierzchnią 28 m2. Dwa pokoje posiadają balkon i wszystkie są klimatyzowane.

Można kupić cały pensjonat za cenę 2 300 000 EUR, albo pojedyncze pokoje, które można dalej wynajmować. Cena każdego z pięciu pokoi wynosi 460 000 EUR.

Nowy właściciel otrzyma gwarantowany dochód z wynajmu w wysokości 4,5% ceny zakupu hotelu lub pokoju. Umowa jest podpisywana na 5 plus 5 lat. Przyszły właściciel musi skorzystać z usług obecnej agencji.

Jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości na Malcie. Zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: