Willa z dwoma basenami blisko morza w Istrii

Numer referencyjny: SO19460
Kraj: Chorwacja
Region: Istria
Miasto: Sveti Lovrec - Labinski
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Hotel / Pensjonat
Okazja inwestycyjna
Cena:
410.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Ośrodek Diminici położony jest w górzystej okolicy na południowo-wschodnim półwyspie Istria, z dala od zgiełku dużych ośrodków turystycznych i zatłoczonych plaż. Górzysty zakątek z piaszczystymi plaamiż, w otoczeniu lasów sosnowych zapraszają do pływania. Po wspaniałym szlaku dotrzeć można do 14 kilometrów, do centrum turystycznej miejscowości Rabac zaopatrzonej w sklepy spożywcze, świeże owoce i ryby mają.

Okolica oferuje pływanie, nurkowanie i inne sporty wodne, jak również popularnej turystyki pieszej i rowerowej. Dzięki sprzyjającym klimacie tej części Istrii poszukiwanej przez cały rok.

W willi oferowanej do sprzedaży znajduje się sześć luksusowych apartamentów. Zbudowana na wysokim skalistym miejscu, a tym samym oferuje piękny widok na morze, które znajduje się około jednego kilometra od willi. Każdy apartament posiada własne wejście, kuchnię, łazienkę i toaletę, klimatyzacji i telewizję satelitarną.

Bezpośrednio przy willi, istnieją dwa podgrzewane baseny (10 x 5 i 2 x 2 m), plac zabaw dla dzieci, ogród z grillem i duży parking.

W willi jest co roku w sezonie pełne obłożenie. W każdym sezonie można spodziewać się wydajności około 240 000 PLN, eksploatacja i konserwacja są zapewnione. Zakwaterowanie turystów jest nieprzerwane.Powodem sprzedaży jest stan zdrowia właściciela.

Chętnie zapewnimy wizytację nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: