Wille u podnóża Cabeçó d’Or, zaledwie kilka minut od plaż

Numer referencyjny: TM20044
Kraj: Hiszpania
Region: Costa Blanca
Miasto: Busot
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Wielkość: 68.00 m2 - 94.00 m2
 
Cena:
159.200 € - 266.900 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez prowizji

Przedstawiamy ostatni etap budowy willi w zabudowie szeregowej i wolnostojącej. To już zwieńczenie tego znanego osiedla mieszkaniowego w rejonie Busot. Obejmuje 20 willi z przestronnym ogrodem, który dzięki zastosowaniu przeważnie naturalnych tonów zachowuje ogólną harmonię estetyczną z istniejącą częścią ośrodka. Rezydencja szczyci się wspólnym basenem, jacuzzi i ogrodami.


Zalety ośrodka

  • Wille szeregowe i wolnostojące z 2 - 3 sypialniami 
  • Ostatni etap budowy 
  • Około 15 minut samochodem od plaż Can Campello i San Juan 
  • Około 30 minut od międzynarodowego lotniska w Alicante 
  • W niewielkiej odległości od doskonałych pól golfowych Golf Bonalba i Alicante Golf 
  • Przestronne tarasy, prywatne ogrody, miejsce parkingowe 
  • Kompletne wyposażenie 
  • Przewidywane zakończenie budowy - marzec 2022 r. 
  • Korzystna cena 
  • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Costa Blanca

Costa Blanca to centralna część hiszpańskiego wybrzeża w prowincji Alicante. Wyróżnia się przede wszystkim pięknymi piaszczystymi plażami, romantycznymi starodawnymi miasteczkami i doskonałą kuchnią. Swoją nazwę zawdzięcza typowym wioskom z białymi domami. Region jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Hiszpanii ze względu na doskonałą pogodę. Średnia roczna temperatura wynosi tutaj 20 stopni, region oferuje do 300 słonecznych dni w roku  iw morzu można pływać od kwietnia do października.


Lokalizacja ośrodka

Ośrodek położony jest w spokojnym miasteczku Busot, które ma 2400 mieszkańców. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - supermarkety, restauracje i banki. Większe miasta Mutxamel, El Campello i San Juan znajdują się zaledwie 10 minut jazdy od hotelu. Alicante oddalone jest od hotelu około 20 minut.Tuż obok ośrodka znajduje się centrum sportowe, supermarkety i kawiarnie.

Najbliższe plaże, El Campello i San Juan, znajdują się około 15 minut od ośrodka. Doskonałe pola golfowe Golf Bonalba i Alicante Golf są również w zasięgu ręki. Doskonałe pola golfowe Golf Bonalba i Alicante Golf są również w zasięgu ręki. 

Miasto Busot leży u podnóża góry Cabeçó d'Or na wysokości 1209 m n.p.m., w której znajduje się jaskinia Canelobre. Dzięki doskonałej akustyce wykorzystywane są również dla organizacji koncertów.

Międzynarodowe lotnisko Alicante znajduje się zaledwie 30 minut od ośrodka.


Wille sprzedawane na własność prywatną

Wybierz jedną z szeregowych lub wolnostojących willi z 2-3 sypialniami i 2 łazienkami. Wszystkie są parterowe, posiadają własny zadaszony i otwarty taras oraz zewnętrzne miejsce parkingowe.

Zakończenie budowy jest planowane na marzec 2022 r.


Kompletne wyposażenie

Wille mogą zostać przekazane wraz z kompletnym wyposażeniem. Nie musisz się o nic martwić, projektanci wnętrz wszystko dla Ciebie zaprojektują i wyposażą. Zamienią willę w Twój nowy dom.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Hiszpanii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: