Właśnie ukończone apartamenty w pierwszej linii od morza

Numer referencyjny: DE19529
Kraj: Chorwacja
Region: Wyspa Korčula
Miasto: Zrnovska Banja
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 83.00 m2 - 110.00 m2
 
Cena:


Sprzedane

Nowe apartamenty w pierwszej linii nad morzem!

Nowy projekt z 6 apartamentami powstał na popularnej chorwackiej wyspie Korčula, w zatoce Zrnovska Banja. Kompleks położony jest w pierwszej linii od morza.

Budynek ma 3 piętra, na każdym są do dyspozycji 2 apartamenty. W piwnicy znajdują się podziemne garaże. Z garażu można wygodnie dojechać windą na każde piętro domu.

Apartamenty posiadają 2 sypialnie. Są sprzedawane łącznie ze wszystkimi meblami i 1 miejscem parkingowym. Cena obejmuje już kuchnię ze wszystkimi urządzeniami i klimatyzacją w każdym pomieszczeniu.

W przypadku zainteresowania istnieje możliwość wynajęcia apartamentów, czym zajmie się profesjonalna agencja. Dochód z wynajmu szacowany jest na około 8,5%.

Kompleks znajduje się 50 metrówod nowo wybudowanego hotelu, w którym można korzystać z jego usług, takich jak sporty wodne, nurkowanie, wypożyczalnia łodzi, organizacja wycieczek itp. W hotelu znajduje się restauracja, basen, bar i bar na plaży itp. Stolica wyspy Korčula jest oddalona 3 km.

Przy sprzedaży dojdzie do przeniesienia udziałów spółki, która jest właścicielem 4 apartamentów w projekcie. Apartamenty generują teraz dochód z wynajmu w wysokości około 8,5% rocznie.

Zainteresowała Cię oferta tej nieruchomości? Prosimy o kontakt. Z przyjemnością prześlemy Ci więcej informacji lub zorganizujemy oględziny apartamentów.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: