Wspaniała willa w Republice Dominikańskiej

Numer referencyjny: SC17158
Kraj: Dominikana
Miasto: Cabrera
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 1000.00 m2
 
Cena:
4.950.000 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Nieruchomość o bardzo wysokim standardzie, która idealnie nadaje się do mieszkania oraz do zorganizowania np. spotkania firmowego. Składa się z głównego apartamentu oraz drugiego mniejszego apartamentu dwupokojowego. Do dyspozycji są dwa baseny, salon z bilardem, osobny pokój telewizyjny, doskonale wyposażona kuchnia, jadalnia z kominkiem oraz biuro/pracownia z widokiem na morze. Przy budowie zadbano o ten najmniejszy szczegół.

Basen otacza słoneczny taras, który jest doskonały do opalania. Na całym terenie dominuje roślinność egzotyczna. W ogrodzie znajduje się stajnia dla pięciu koni, korty tenisowe oraz przyległa siłownia. W budynku jest oddzielna część dla personelu, pomieszczenia i budynki gospodarcze oraz duży garaż.

Jest to jeden z najekskluzywniejszych budynków na północnym wybrzeżu Dominikany. Z willi można się bezpośrednio dostać na piękną plażę z białym piaskiem. Na miłośników golfa czeka pobliskie pole golfowe. Dużym plusem jest położenie nieruchomości, która oddalona jest około godziny od międzynarodowego lotniska Puerto Plata International.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: