Wspaniała willa z basenem w Atenach

Numer referencyjny: GD18179
Kraj: Grecja
Miasto: Ateny
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 626.00 m2
 
Cena:
2.625.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Ateny to znana na całym świecie stolica Grecji, do której co roku przybywa wielu turystów pragnących zwiedzić słynne zabytki architektury i podwaliny naszej europejskiej kultury. Doskonała okazja dla miłośników Grecji, jej kultury, sztuki, klimatu i doskonałej miejscowej kuchni.

Trzypiętrowa willa zajmuje 626 m2. Pierwsze piętro składa się z salonu, kuchni i 2 łazienek z WC. Na drugim piętrze znajduje się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, 2 kuchnie i 2 łazienki z WC. Trzecie piętro składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek i 2 toalet. Wszystkie pokoje są dobrze wyposażone, posiadają drzwi antywłamaniowe, klimatyzację, kominek. W budynku jest winda, centralne ogrzewanie i system alarmowy. Willę otacza duży ogród z basenem, grillem oraz garażem. W piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne oraz dostatek miejsca do przechowywania rzeczy.

Doskonała okazja inwestycyjna! Ateny w każdym sezonie odwiedza wielu turystów, kórzy oczywiście potrzebują zakwaterowania. Można wynajmować poszczególne pokoje lub całość.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +420 733 532 291
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: