Wspaniały dom z widokiem na morze - Riwiera Olimpijska

Numer referencyjny: GD18719
Kraj: Grecja
Miasto: Riwiera Olimpijska
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 185.00 m2
 
Cena:
290.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Wspaniały dom w malowniczym zakątku pasma nadmorskiego w Grecji, zwanego Riwiera Olimpijska. Okolica jest bujnie obrośnięta egzotyczną roślinnością, a do morza jest zaledwie 5 minut jazdy samochodem.

Powierzchnia trzypiętrowego budynku wynosi 185 m2. Na pierwszym piętrze znajdują się 2 sypialnie, salon z kuchnią i łazienką. Drugie piętro tworzy sypialnia, salon z kuchnią oraz łazienka z toaletą. Na trzecim, ostatnim piętrze, znajdują się 3 pokoje i łazienka z toaletą. W jednym z salonów postawiono kominek, który będzie doskonałym miejscem do relaksu i odpoczynku w gronie przyjaciół i rodziny. Wspaniały widok na morze i góry.

Dom znajduje się na terenie o powierzchni 1500 m2. Parking tuż przy domu.

Riwiera Olimpijska to jeden z najpopularniejszych rejonów nadmorskich w Grecji, w którym panuje wspaniała atmosfera, znajdują się piękne plaże oraz doskonały dostęp do lazurowego morza. Wszystkie najpotrzebniejsze sklepy, różnorodne restauracje, bary, wypożyczalnie sprzętu sportowego, rowerów, aut i wiele innych w najbliższej okolicy. Szeroki wachlarz możliwości uprawiania sportów wodnych i lądowych. Miejscowa plaża i kąpielisko zostało odznaczone Błękitną flagą za czystość i bezpieczeństwo.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: