Zugspitz Arena: Wellness apartamenty w pobliżu golfa i kolejek linowych

Numer referencyjny: CA19934
Kraj: Austria
Region: Zugspitze
Miasto: Ehrwald
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 35.89 m2 - 59.60 m2
 
Cena:
245.000 € - 449.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Zainwestuj i spełnij swoje marzenie. Oczekiwany projekt apartamentów wellness przy lodowcu, stacji kolejki linowej i polu golfowym w tyrolskiej Zugspitz Arena jest już dostępny. Spędź kilka tygodni w roku z rodziną w Alpach i wynajmij apartament na resztę roku. Zarządzanie i dalszy wynajem są zapewnione. Oczekiwany dochód aż do 4,55%!


Zalety ośrodka:

  • Bliskość pola golfowego, kolejek linowych i lodowca
  • Dochody z wynajmu aż do 4,55% za rok 
  • Zapewnienie kompleksowego zarządzania i dalszego wynajmu
  • Cena od 245 000 EUR bez VAT
  • Cena obejmuje meble i miejsce parkingowe
  • Ekskluzywne centrum odnowy biologicznej z basenem infinity i saunami w samym ośrodku
  • Kupujący płaci cenę zakupu bez VAT
  • Cena zakupu jest do zapłaty dopiero przed ukończeniem budowy
  • Planowane zakończenie - grudzień 2021 r.
  • Zugspitz Arena - dużo zabawy w sezonie letnim i zimowym

Apartamenty na własność prywatną 

Projekt obejmuje w sumie 15 w pełni odnowionych apartamentów z 1 aż 3 sypialniami, które można kupić na własność prywatną. Większość apartamentów posiada taras z widokiem na alpejskie szczyty otaczające budynek.


Świetna lokalizacja

Teren Zugspitz Areny jest bardzo dobrze dostępny. Można bez problemów dojechać samochodem. Obecnie nie są potrzebne winiety na autostradach niemieckich ani austriackich. 

Apartamenty znajdują się około 1 km od pola golfowego Golfclub Tiroler Zugspitze i kolejek linowych.


Kompletne wyposażenie

Wszystkie apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom, w pełni umeblowane i wyposażone, aby można je było natychmiast wynająć. Wyposażenie apartamentów podkreśla akcent popularnego alpejskiego stylu. W szczególności zostaną wykorzystane materiały naturalne.


Usługi w ośrodku

Ty i twoi goście będziecie naprawdę zadowoleni z wakacji w tym miejscu. Dostępna będzie recepcja, lobby i ekskluzywne usługi wellness. W tym kryty basen infinity, sauna fińska, biosauna, kabina na podczerwień i pokój relaksacyjny. Bezpośrednio przed budynkiem znajdują się przystanek autobusu dla narciarzy i miejsca parkingowe.


Atrakcyjna inwestycja

Apartamenty są przeznaczone na sprzedaż na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są na dalszy wynajem z możliwością częściowego użytkowania własnego. Oczekiwany dochód z wynajmu wynosi do 4,55% ceny zakupu po odjęciu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem.

Możliwe jest osobiste użytkowanie nieruchomości, jednak wynajem musi  być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości jest zapewniona kompleksowa obsługa zarządzania nieruchomościami i wynajmem.

Warunek konieczności wynajmu nieruchomości nie ogranicza dalszego rozporządzania prawem własności apartamentu -  można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie w trakcie trwania umowy najmu. Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat warunków wynajmu i użytkowania na Państwa życzenie.


Termin budowy

Zakończenie projektu jest planowane na grudzień 2021 r.

Jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy jej odwiedzenie w Austrii. Zapraszamy do kontaktu.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: