4* apartamenty Wellness z panoramicznym widokiem na jezioro

Numer referencyjny: AV19930
Kraj: Austria
Region: Kaprun/Zell am See
Miasto: Zell am See
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 29.96 m2 - 75.95 m2
 
Cena:
209.900 € - 619.900 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji!

Prezentujemy nowy resort z apartamentami, z panoramicznym widokiem na jezioro Zeller See oraz centrum miasta Zell am See, które znajduje się raptem kilka minut spacerem stąd. Pieszo można dojść do kolejki linowej trassXpress, która stanowi bramę wejściową do narciarskiego i turystycznego raju popularnego centrum alpejskiego.

Więcej informacji o tym wyjątkowym ośrodku można znaleźć na: www.apartamenty-zellamsee.pl.


Apartamenty na własność

Projekt składa się łącznie z 4 budynków, razem 31 apartamentów, zlokalizowanych na zboczu nad jeziorem Zeller See. Podczas planowania projektu położono szczególny nacisk na luksus i komfort dla Państwa oraz Państwa gości. Projekt zostanie zrealizowany w typowym stylu alpejskim. Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom w pełni wyposażone i urządzone w taki sposób, by można je było od razu udostępnić na wynajem. Dodatkowo każdy apartament posiada własną saunę.

Wysokiej jakości usługi resortu

Zarówno Państwo, jak i Państwa goście, podczas swoich pobytów będziecie mogli skorzystać z usług kompleksu jak na przykład śniadanie do pokoju, shuttle service, bezpłatne Wifi, bezpłatny parking, codzienne sprzątanie, usługi recepcji, możliwość przyjazdu i wyjazdu dowolnego dnia, stacja ładowania dla samochodów elektrycznych oraz inne usługi. Na terenie kompleksu do dyspozycji będzie fitness oraz mniejsze lobby/bar.

Atrakcyjna inwestycja

Apartamenty są przeznaczone do sprzedaży na własność, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są również do wynajmu z możliwością częściowego użytkowania do własnych celów. Użytkowanie do własnych celów jest możliwe, natomiast dominującym elementem musi być wynajem.

Dla właścicieli nieruchomości zapewniony został kompleksowy serwis wraz z administracją i wynajmem nieruchomości, bez kłopotu dla właściciela nieruchomości. Warunek wynajmu nieruchomości w żaden sposób nie ogranicza możliwości dysponowania własnym majątkiem - tzn. możecie Państwo sprzedać apartament w dowolnym momencie trwania umowy komercyjnego najmu.

Termin budowy

Planowany termin rozpoczęcia budowy to jesień 2020 roku. Przewidywany termin zakończenia projektu to grudzień 2021 roku.

Czy interesuje Państwa ta nieruchomość? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji, odpowiemy na pytania, zapewnimy zwiedzanie nieruchomości w Austrii. Firma Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, zaś kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

Film z placu budowy - styczeń 2021

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: