5* ośrodek apartamentów i willi z dostępem do prywatnej plaży

Numer referencyjny: LR20086
Kraj: Chorwacja
Region: Istria
Miasto: Savudrija
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 31.70 m2 - 219.30 m2
 
Cena:
138.688 € - 1.694.199 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Przedstawiamy nowy duży 5* kompleks apartamentów i willi na jednym z najpiękniejszych półwyspów w Europie, zaledwie 200 metrów od najbliższej plaży. Tutaj poczujesz ciszę i spokój oraz będziesz prowadzić styl życia na wysokim poziomie. Wybierz spośród 252 luksusowych nieruchomości o różnych typach i stylach aranżacji wnętrz. Bogata oferta usług i udogodnień ośrodka doskonale harmonizuje ciało i umysł. Wellness, zapierający dech w piersiach basen infinity na dachu, baseny ogrodowe, fitness czy luksusowa restauracja z widokiem na morze przeniosą Twoje życie na zupełnie nowy poziom.


Zalety ośrodka:

  • 200 metrów od plaży 
  • Ośrodek posiada prywatną plażę z barem 
  • 252 luksusowe nieruchomości różnego typu 
  • Główny budynek aparthotelu, w którym znajduje się 179 apartamentów, od kawalerek po apartamenty z 3 sypialniami 
  • 55 pięciogwiazdkowych willi z 2 - 4 sypialniami 
  • 18 apartamentów w budynkach wielorodzinnych z 2 - 3 sypialniami 
  • Wellness, wspaniały basen bez krawędzi na dachu, baseny ogrodowe, fitness oraz luksusowa restauracja z widokiem na morze 
  • 2 korty tenisowe, boisko do koszykówki, 2 boiska do piłki nożnej 
  • Profesjonalne 18-dołkowe pole golfowe Adriatic, zaledwie 4 minuty od ośrodka 
  • Już w budowie

Savudrija

Nadmorskie miasto Savudrija jest najbardziej wysuniętym na zachód i na północ miejscem Istrii i całej Chorwacji, więc oferuje bardzo szybki i łatwy dojazd z Polski. Leży na granicy ze Słowenią i Włochami, zaledwie 7 km od miasta Umag, nazywanego „miastem tenisa” ze względu na liczbę kortów tenisowych. Dzięki niekończącym się winnicom i gajom oliwnym zyskała również przydomek „chorwacka Toskania”. W Savudrija znajdziesz wiele plaż żwirowych, ale także tych utworzonych przez skaliste płyty, na których można wygodnie ogrzewać się i opalać. Bardziej luksusowa rezydencja jest zlokalizowana w rejonie Alberi, gdzie znajduje się również nowy 5* ośrodek z apartamentami i willami sprzedawanych na własność prywatną. W tym obszarze znajduje się również piękne pole golfowe Klub golfowy Adriatic.


Apartamenty i wille sprzedawane na własność prywatną 

Ośrodek składa się z 55 pięciogwiazdkowych willi z 2 - 4 sypialniami i 197 czterogwiazdkowych apartamentów. 18 z nich z 2 - 3 sypialniami znajduje się w 3 budynkach apartamentowych, a 179 apartamentów wakacyjnych, od kawalerek po apartamenty z 3 sypialniami, znajduje się w głównym budynku aparthotelu. Jednostki są nowoczesne, wygodne i przestronne. Do każdego apartamentu możesz dobrać pakiet aranżacji dopasowany do Twojego stylu i gustu.


Meble i wyposażenie

Jednolity design i wysoka jakość użytych elementów to ważne cechy ośrodka. Przed podpisaniem umowy właściciel może wybrać jedną z dwóch opcji aranżacji wnętrz - śródziemnomorską i luksusową. Zakup mebli i wyposażenia jest obowiązkowy i stanowi część umowy kupna. Cena jest taka sama dla każdego wariantu projektu.


Termin budowy 

Budowa już się rozpoczęła. Zakończenie planowane jest na czerwiec 2022 r.


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomościach w Chorwacji. Skontaktuj się z nami.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: