Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

Nowoczesny ośrodek narciarski Altenmarkt/Zauchensee wchodzi w skład największego obszaru narciarskiego w Austrii Ski Amadé, oferującego ogółem 860 km nartostrad na jeden skipass. Zauchensee/Altenmarkt korzysta, oprócz własnego ośrodka narciarskiego, ze swego położenia centralnego w pobliżu kilku innych popularnych ośrodków narciarskich w ramach Ski Amadé – Wagrain, Flachau, St. Johann/Alpendorf, Schladming i inne. Miasteczko Zauchensee leży na wysokości 1.350 m n.p.m. i gwarantuje wspaniałe warunki śniegowe. Więcej informacji na www.skimade.com i www.altenmarkt-zauchensee.at.

Obszar nadaje się także na wypoczynek letni. Znajduje się tu pole golfowe z 18 dołkami, które jest znane ze swojej gondolowej kolejki linowej, która przewozi golfistów między 11. i 12. dołkiem oraz na pozycję startową na wysokość 996 m z pięknym widokiem na dolinę. Członkami klubu golfowego jest kilka reprezentantów austriackich w narciarstwie zjazdowym, np. Herman Maier, który pochodzi z tych terenów. Więcej informacji na www.radstadtgolf.at . W odległości 15 km znajduje się kolejne pole golfowe.

Obszar Flachau to bardzo znany obszar narciarski, skąd pochodzi na przykład Hermann Maier. Więcej informacji na www.flachau.com .

Oferta nieruchomości w obszarze Altenmarkt / Zauchensee

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: