Informacje o lokalizacjach

Południowa Francja

Największe zainteresowanie nieruchomościami jest na Lazurowym wybrzeżu – Nicea, Cannes, St. Tropez. Kurorty te popularne są już od kilkudziesięciu lat i nadal będą. Oczywiście znajdziesz tu ekskluzywne nieruchomości za kilka milionów EUR, ale także standardowe apartamenty od ok. 150.000 EUR w mniejszych ośrodkach. Za 150.000 EUR można także nabyć małe studio bezpośrednio w Nicei. (we Francji istnieje system gwarantowany przez państwo dalszego wynajmowania nieruchomości, który przynosi regularne roczne przychody w granicach 5% bez większych kłopotów z zarządzaniem nieruchomości.)

Alpy Sawojskie

Ze względu na swoje wspaniałe warunki narciarskie ciekawe są także Alpy Sawojskie we Francji – ceny apartamentów kształtują się od ok. 130.000 EUR w mniejszych ośrodkach. W renomowanych obszarach, jak np. Val d´Isere, Tignes, Les Arc nebo Meribel, ceny są oczywiście wyższe. W Alpach Sawojskich w przypadku wielu nowych projektów stosowany jest system gwarantowany przez państwo dalszego wynajmu nieruchomości, który przynosi dochody aż ok. 5% rocznie bez dużych starań, z możliwością częściowego własnego użytkowania.

Paryż

Rellox oferuje również nieruchomości w stolicy Francji - szczególnie apartamenty w centrum oraz atrakcyjnych lokalizacjach, w tym rozwojowych obszarach podmiejskich.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: