Informacje o lokalizacjach

MallorcaMajorka to największa wyspa na Balearach, jej powierzchnia wynosi 3640 km2, z czego 550 km stanowi wybrzeże. Leży w kierunku na wschód od wybrzeża lądu hiszpańskiego, nad Morzem Śródziemnym, z przyległymi sąsiednimi wyspami Ibiza i Menorca. Wyspa jest rozdzielona przez rozległe pasmo górskie, wcinające się od północnego wschodu na południowy wschód.

Największym i jednocześnie głównym miastem jest Palma de Majorka. Majorka jest częstym celem turystów i także osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości. Zainteresowanie inwestorów nabyciem nieruchomości skupia się przede wszystkim na południowo-zachodniej części wyspy, która odznacza się dodatkowo bliskością lotniska międzynarodowego w Palma de Majorka.

Nadmorskie miejscowości letniskowe Santa Ponsa, Puerto Andratx, Camp de Mar czy Bendinat oferują swoim mieszkańcom piękne piaszczyste plaże lub skaliste wybrzeże z widokiem na otwarte morze. Właściciele nieruchomości na pewno docenią także jakość usług, jaką oferuje południowo-wschodnia Majorka – kilka pól golfowych, mariny, restauracje i kawiarnie na pobrzeżu oraz sklepy. Nieruchomości na Majorce są często sytuowane w pieszej odległości do morza lub z widokiem na morze.

Zdjęcia

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: