Luksusowy tropikalny ośrodek 50 metrów od plaż Oceanu Indyjskiego

Numer referencyjny: EG19969
Kraj: Mauritius
Miasto: Cap Malheureux
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 74.00 m2 - 896.00 m2
 
Cena:
208.194 US$ - 5.083.333 US$ (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Wzdłuż urokliwego północnego wybrzeża Mauritiusa powstaje nowy, wyjątkowy projekt luksusowych apartamentów, domów i willi. Projekt znajduje się na tle wyspy Coin de Mire i oferuje swoim mieszkańcom dostęp do głównej plaży Cap Malheureux. Cap Malheureux to jedna z najpiękniejszych części wyspy, położona zaledwie 10 minut od słynnego Grand Baie. Spełnij swoje marzenie i miej swój drugi dom na tropikalnej wyspie. 

Grand Baie


Grand Baie znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu Mauritiusa. Ta przestronna zatoka jest wyłożona pięknymi plażami z drobnym piaskiem, zacumowane są luksusowe jachty, a ulice miasta przeplatane są sklepami, restauracjami i barami. Szeroka gama usług zaspokoi wszystkie grupy wiekowe, w tym rodziny z małymi dziećmi. To miejsce jest bardzo popularne wśród turystów, biznesmenów i inwestorów.

Ekskluzywny ośrodek wodny


Powstający luksusowy nadmorski kurort będzie przeplatany sztucznymi kanałami wodnymi i bujnymi roślinami, które nadadzą temu kurortowi wyjątkowości. Mieszkańcy mogą korzystać z kanałów wodnych, aby jeździć po ośrodku, na przykład kajakiem. Ten rewolucyjny projekt nieruchomości oferuje mieszkanie rezydencyjne najwyższej jakości i dba o ochronę środowiska podczas budowy. Wykorzystuje ekologiczne procedury budowlane, energooszczędne urządzenia i sprzęt.

Szeroki wybór rezydencji


Cały projekt zajmuje powierzchnię ponad 22 hektarów i oferuje luksusowe apartamenty, domy i wille z szerokim wyborem stylów, wzorów i rozmiarów, które mogą kupić zagraniczni i lokalni inwestorzy. Wille są oferowane w atrakcyjnych cenach i stanowią idealne nieruchomości mieszkalne dla inwestorów w każdym wieku. Którą wybierzesz?

Atrakcyjne wspólne zaplecze


Wszystkie jednostki mają na wyciągnięcie ręki podstawowe produkty i usługi. W ośrodku znajduje się supermarket, apteka, całodobowa pierwsza pomoc, piekarnia i kilka sklepów. Kompleks obejmuje różne udogodnienia, takie jak baseny, siłownia, recepcja z usługami konsjerża, klub dla dzieci, spa. Istnieje również kilka restauracji, klub, basen otoczony parkiem, bar na dachu z fascynującymi widokami na Coin de Mire. Mieszkańcy mają również dostęp do baru na plaży w Trou aux Biches z doskonałymi udogodnieniami.

Prywatny Beach Club


Skorzystaj z prywatnego klubu plażowego w Trou-aux-Biches, jednej z najpiękniejszych plaż na Mauritiusie. Oprócz kąpieli w oceanie można spróbować lokalnych specjałów w restauracji i barze na plaży lub zrelaksować się podczas relaksującego masażu z widokiem na turkusową lagunę. Klub plażowy oferuje również różnorodne sporty wodne. Właściciele otrzymają wyłączny dostęp do tego klubu po przyjeździe. Bezpłatny transfer jest dostępny 4 razy dziennie, który zatrzymuje się również w centrum handlowym la Croisette. Klub jest również idealny na przyjęcia urodzinowe, wesela i różne regularne imprezy.

Możliwość dalszego wynajmu


Wille można wynająć podczas Twojej nieobecności. Nie jest to jednak konieczne. Spółka zależna od dewelopera wynajmuje nieruchomości i zapewnia właścicielom atrakcyjne i stabilne dochody z wynajmu. W przypadku wynajmu krótkoterminowego zapewnia wszelkie usługi, administrację i konserwację. Zapewnia system rezerwacji online, zapewnia marketing za pośrednictwem wybranych największych biur podróży na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, transfery na lotnisko, zameldowanie, wymeldowanie i zarządza płatnościami operacyjnymi (prąd, woda, telefon, internet). 

Data budowy


Ze względu na wielkość całego ośrodka budowa odbędzie się w kilku etapach. Całkowite zakończenie spodziewane jest w horyzoncie 3-4 lat, tj. do końca 2023-2024 r. Domy szeregowe zostaną wybudowane 24 miesiące po podpisaniu umowy zakupu.

Kontakt


Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości na Mauritiusie. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

+48 603 802 142, info@rellox.pl

Foto: Quality Master/Shutterstock.com, Myroslava/Shutterstock.com, ohrim/Shutterstock.com, paultarasenko/Shutterstock.com

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: