Miasta i metropolie

Metropolie, stolice oraz znaczące ośrodki regionalne, stwarzają doskonałe okazje do inwestowania w rynek nieruchomości. Dlatego firma Rellox, w swojej ofercie posiada nie tylko nieruchomości znajdujące się w popularnych kurortach letnich i zimowych (zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą nieruchomości nad morzem oraz nieruchomości w Alpach), ale i nieruchomości znajdujące się w miastach oraz metropoliach.

Jeżeli rozważają Państwo nabycie nieruchomości w Paryżu, Londynie, Wiedniu, Salzburgu, Mediolanie, Berlinie i w innych znaczących europejskich metropoliach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

» Oferta nieruchomości w dużych miastach, stolicach i metropoliach.

Miasta i metropolie: korzyści płynące z inwestowania w nieruchomości

Zazwyczaj nieruchomość jest nabywana w celach inwestycyjnych lub na własny użytek. Co przemawia za nabyciem nieruchomości w dużych miastach i metropoliach?

Jest to korzystna i stosunkowo bezpieczna inwestycja. Ceny nieruchomości w miastach takich, jak Londyn, Wiedeń, Berlin lub Paryż, wykazują długoterminowy trend wzrostowy. W tych ośrodkach zainteresowanie nabyciem czy wynajmem nieruchomości jest w zasadzie ustabilizowane. Jest to bardzo ważne z perspektywy zwrotu inwestycji, na którą, w przypadku nieruchomości mieszkalnej, składają się dwa podstawowe źródła: oszacowanie wartości nieruchomości na przestrzeni czasu (różnica między ceną nabycia, a ceną sprzedaży nieruchomości) oraz przychód z najmu.

Metropolie są znaczącymi centrami regionalnymi, w których skupia się życie gospodarcze i społeczne, gdzie mieszczą się siedziby lokalnych i międzynarodowych firm oraz instytucji państwowych. Kierownictwo i pracownicy tych firm i instytucji, stanowią pewną grupę klientów, których interesuje długoterminowy wynajem nieruchomości.

Przy wyborze domu czy mieszkania na własny użytek, kierujemy się także kryteriami, które miałyby spełniać nasze potrzeby i wymagania. Do tych istotnych czynników należy zaliczyć: lokalizację, rodzaj nieruchomości, dostępność usług komunikacyjnych, zaplecze i udogodnienia socjalne, dostęp do terenów zielonych itp.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w miastach i metropoliach?

  • nieruchomość inwestycyjna należy do najstabilniejszych i najbezpieczniejszych inwestycji
  • ustabilizowany popyt na kupno i wynajem nieruchomości
  • długoterminowy wzrost wartości nieruchomości 
  • perspektywa długoterminowego wynajmu
  • dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

Jeżeli potrzebują Państwo zasięgnąć opinii lub porady w sprawie wyboru odpowiedniej dla Państwa nieruchomości, prosimy o kontakt. Wybierzemy dla Państwa najodpowiedniejszy dom czy mieszkanie, które spełni wszystkie oczekiwania i wymagania.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: