Nieruchomości Austria

Nieruchomości AustriaRozważają  Państwo kupno nieruchomości w Austrii? Firma Rellox dysponuje jedyną w swym rodzaju siecią partnerów, dzięki której możemy zaproponować bogatą bazę danych na którą składa się szereg austriackich nieruchomości w całym kraju. Znajdą w niej Państwo np. wiele ośrodków położonych w pobliżu lodowców. Oprócz zimowego sezonu i w sezonie letnim można tutaj uprawiać turystykę wysokogórską, jazdę na rowerach, spływy na rafcie i wiele innych. Zadowoleni będą także miłośnicy gry w golfa, ponieważ w pobliżu alpejskich ośrodków powstają i pola golfowe.

Nabycie nieruchomości w Austii jest dobrym krokiem inwestycyjnym. W całym kraju jest dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, panują tu idealne warunki dla sportowców, najlepsza jakość usług oraz doskonała infrastruktura. Nieruchomości nadają się właściwe do całorocznego używania, włączając w to i wynajmowanie, dzięki czemu można osiągnąć interesujący zysk. Mieszkańcy UE nabywając nieruchomość w Austrii, startują z tej samej pozycji, jak miejscowi mieszkańcy. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainwestować w tym kraju.

W naszej ofercie nieruchomości w Austrii znajdą Państwo apartamenty, mieszkania, domy, luksusowe nieruchomości, pensiony i hotele na sprzedaż (lub do długoterminowego wynajęcia), nieruchomości golfowe w obszarach: Kaprun / Zell am See, Schladming / Ramsau am Dachstein, Hintertux / Mayrhofen / Zillertal, Saalbach / Hinterglemm, Arlberg, Stubai, Solden, Pitztal, Obertauern, Kitzbuhel, Wildkogel / Nuekirchen, Zugspitz, Nassfeld / Hermagor itp.

Zapraszamy do zapoznania się z bazą danych nierumochości w Austrii.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: