Nieruchomości Francja

Nieruchomości FrancjaIstnieje mało państw na świecie, które mogą zaoferować tyle co Francja. Przepiękna przyroda, sławna historia, państwo, gdzie znajduje się mnóstwo architektonicznie doskonałych budowli, ojczyzna wszystkich gurmanów.  I to są powody, dlaczego są nieruchomości we Francii tak pożądane przez  inwestorów. Podczas kupna nieruchomości we Francji można wybierać z bogatej oferty. Nad morzem, w Alpach Sawojskich lub na przykład w Paryżu. Co więcej, Francja nie stawia przeszkód zagranicznym inwestorom w kupnie nieruchomości.

Na Lazurowym Wybrzeżu można wybierać z luksusowych nieruchomości w Monako, Nice, Cannes lub St. Tropez. Oprócz ekskluzywnych nieruchomości można na Riwierze Francuskiej zakupić apartman już za około 150.000 euro.

W Alpach Sawojskich czekają na swych właścicieli nieruchomości w słynnych ośrodkach, jakimi są Val d´Isere, Tignes, Les Arc, Courchevel lub Meribel. O ile Państwo lubią słońce i śnieg, proszę zwrócić uwagę na przykład na francuski ośrodek narciarski Valberg, znajdujący się na samym południu. Jest to tylko godzina jazdy od Lazurowego Wybrzeża. Po dopołudniu spędzonym na stoku można w tym samym dniu po południu wygrzewać się na plaży u Morza Śródziemnego.

Polecenie: Lease – back nieruchomości we Francji. Możliwość wygodnego kupna nieruchomości w ramach gwarantowanego przez państwo programu budowy nowych mieszkań. Proszę czytać więcej.

Nie można też zapomnieć o kupnie nieruchomości w Paryżu. W stolicy romantyki, mody, dobrego jedzenia i picia, i w ogóle wszystkich miłosników życia, są do dyspozycji zwłaszcza apartamenty w centrum i dalszych atrakcyjnych miejscowościach jakimi są rozwojowe przymiejskie części.

Proszę wejść do bazy danych nieruchomości we Francji.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: