Nieruchomości na Słowacji

Nieruchomości na SłowacjiNieruchomości na Słowacji są coraz bardziej popularne wśród polskich inwestorów. I nic dziwnego.  

Piękna przyroda, termy, górskie wioski o tradycyjnej architekturze, wysokiej jakości ośrodki narciarskie. I to wszystko w zasięgu ręki tuż za południową granicą. Mała bariera językowa, tradycyjne przywiązanie obu narodów, ale także korzystniejsze ceny nieruchomości w porównaniu do alpejskich kurortów we Francji, Włoszech, Szwajcarii czy Austrii. To tylko kilka argumentów, dlaczego warto rozważyć zakup drugiego domu na Słowacji.

Nieruchomość na Słowacji na sprzedażj

Połaci na Słowacji czują się praktycznie jak w domu, ale ponieważ Słowacy korzystają z euro, każda inwestycja przyniesie również pożądaną dywersyfikację walutową w ramach portfela własności. Poza Bratysławą zainteresowanie zagranicznych kupców skupia się głównie na Tatrach Niskich i Wysokich. Istnieją również projekty, w których można wynająć nieruchomość oprócz własnego użytkowania. Z całą obsługą i bez zmartwień dla właściciela.

» Oferuj nieruchomości na Słowacji

Nieruchomości w Tatrach

Myślisz o zakupie nieruchomości premium w słowackich Tatrach? W naszej ofercie znajdziesz apartamenty górskie, a także chaty lub schroniska górskie w najpiękniejszych zakątkach Słowacji. Obiekty rekreacyjne w najlepszych ośrodkach narciarskich. Należą do nich Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján, Jasná czy prestiżowe Donovaly.

Niezaprzeczalnym atutem tatrzańskich ośrodków jest ich dwusezonowość. Zimą Tatry przyciągają narciarzy i latem turystów, którzy wyruszają na zwiedzanie tutejszej przyrody, gastronomii czy tutejszych term.

Zakup nieruchomości na Słowacji, finansowanie

Proces zakupu nieruchomości podlega prawu i przepisom podatkowym zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem słowackim. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Dla polskich obywateli nie ma fundamentalnych ograniczeń w zakupie nieruchomości na Słowacji. Zaletą jest również to, że nie płaci się tu podatku od nabycia, podatku od spadków lub darowizn.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: