Nowe apartamenty w pierwszej linii brzegowej

Numer referencyjny: IV19966
Kraj: Chorwacja
Region: Wyspa Murter
Miasto: Murter
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 117.45 m2
 
Cena:
352.350 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Prezentujemy nowe apartamenty w mniejszym kurorcie w pierwszej linii brzegowej do zakupu na własność. Ośrodek oferuje 5 luksusowych apartamentów z 2 i 3 sypialniami, z ogrodem lub przestronnymi tarasami. Możesz cieszyć się niczym niezakłóconym widokiem na morze w wybranych apartamentach bezpośrednio z jacuzzi. Wybierz najlepszy apartament dla siebie.


10 powodów, aby kupić

  1. Pierwsza linia brzegowa
  2. Drugi dom u bram Parku Narodowego Kornati
  3. W pobliżu zabytkowego centrum Murter
  4. Wspaniałe widoki na morze i zatokę
  5. 5 luksusowych apartamentów w 2 nowoczesnych budynkach
  6. Budowa już się rozpoczęła
  7. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów
  8. Klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe w łazienkach
  9. Świetna lokalizacja
  10. Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości 

Lokalizacja ośrodka

Apartamenty znajdują się w północno-zachodniej części wyspy Murter w pierwszej linii brzegowej od zatoki. Plaża przy apartamentach jest żwirowa. Zaledwie 5 minut jazdy samochodem jest popularna piaszczysta zatoka Slanica, która jest dumą wyspy. W pobliżu (około 1 km) znajduje się stare miasto Murter z kawiarniami, sklepami, restauracjami i tawernami.


Wyspa Murter

Wyspa Murter jest siedzibą administracji Parku Narodowego Kornati. Wyspy Kornati składają się ze 147 wysp otoczonych błękitnymi wodami Adriatyku. Według astronautów, patrząc z kosmosu, morze wokół Kornati jest najbardziej intensywnym błękitem ze wszystkich mórz i oceanów na świecie.

Do lądu można dostać się cieśniną Murter wygodnie samochodem przez most zwodzony.

Oprócz Kornati, w pobliżu znajduje się Park Przyrody Telašćica i piękny Park Narodowy Krka, w którym można również pływać pod zapierającymi dech w piersiach wodospadami.

Wyspa jest bardzo popularnym miejscem dla żeglarzy żeglujących wśród wielu okolicznych wysp Parku Narodowego Kornati. Znajdziesz tutaj 4 przystanie, wiele tawern, restauracji, piękne ciche plaże, zatoczki i wspaniałe klify. Prestiżowy wyścig Kornati Cup odbywa się tu regularnie od 20 lat.


Świetna lokalizacja

Z Polski można wygodnie dotrzeć na wyspę samochodem dzięki połączeniu wyspy z lądem mostem. Z Warszawy można dojechać w około 14 godzin (1360 km), z Krakowa podróż zajmuje około 2 godziny krócej. Możesz także skorzystać z bezpośrednich lotów do Splitu (98 km od ośrodka) lub Zadaru (84 km od ośrodka). 


Wybieraj

Ośrodek oferuje w sumie 5 luksusowych apartamentów z 2 lub 3 sypialniami w 2 nowoczesnych nowo wybudowanych budynkach. Apartamenty mają ogrody lub duże tarasy z widokiem na morze i zatokę.

Deweloper zwraca uwagę na wysoką jakość konstrukcji i zastosowane materiały. Należą do nich elektryczne żaluzje, klimatyzacja we wszystkich pokojach, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, wideodomofon, połączenia dla systemu bezpieczeństwa i ładowanie samochodu elektrycznego. Apartamenty na parterze i najwyższym piętrze mają jacuzzi.


Budowa

Budowa już się rozpoczęła. Zakończenie planowane jest pod koniec lata 2021 r.


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości w Chorwacji. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

+48 603 802 142, info@rellox.pl

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: