Nowe apartamenty w regionie Pucharu Świata

Numer referencyjny: SH19881
Kraj: Austria
Region: Hinterstoder
Miasto: Hinterstoder
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Wielkość: 69.89 m2
 
Cena:
218.243 € - 240.068 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Bez konieczności dalszego wynajmu!

Przedstawiamy nowy ośrodek apartamentów w popularnym regionie Pyhrn-Priel w ośrodku narciarskim Hinterstoder w Górnej Austrii. Przez wiele lat miejsce to jest gospodarzem Pucharu Świata w narciarstwie zjazdowym, gdzie światowa elita narciarska mierzy swoje siły w Super G i slalomie gigancie. 

Nowy ośrodek apartamentów

Projekt 9 apartamentów znajduje się zaledwie 8 minut od centrum i stacji kolejki linowej Hinterstoder Wurzeralm Bergbahnen, która zabierze Cię do ośrodka narciarskiego Hutterer Höss. Dostępne są apartamenty z jedną, dwiema i trzema sypialniami. Nowi właściciele mogą wyposażyć apartamenty zgodnie z własnym gustem i życzeniami. Meble nie wchodzą w skład oferty. Każdy apartament dysponuje odkrytym miejscem parkingowym i przechowalnią.

Użytkowanie apartamentów

Dużą zaletą jest możliwość własnego użytku o każdej porze roku bez konieczności dalszego wynajmu, co jest bardzo rzadkie w Austrii. Można korzystać z apartamentów w celach rekreacyjnych, mieszkać na stałe lub wynajmować apartament w czasie swojej nieobecności przez lokalną agencję. Decyzja należy do Ciebie.

Opis regionu

Hinterstoder, nazywany Perłą Alp, to fantastyczne miejsce na niezliczone zajęcia sportowe i relaksacyjne w otoczeniu zapierającej dech w piersiach alpejskiej przyrody i imponujących szczytów górskich. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy turystyki górskiej, w tym mali goście, dla których są przygotowywane specjalne trasy. Dotyczy to również wielu różnych ścieżek rowerowych oferowanych przez region. Latem można tu również pograć w golfa, tenisa, piłkę nożną, spróbować jazdy konnej, wędkowania lub paralotniarstwa. Obszar ten jest również często odwiedzany przez wspinaczy. W Hinterstoder znajduje się również odkryty basen, który w gorące letnie dni docenią i dzieci, i dorośli. Bardzo popularnym celem wycieczek jest jezioro Schiederweiher, które w 2018 r. ze względu na idylliczną lokalizację z widokiem na Spitzmauer (2446 m n.p.m.) i Gross Tide Pool (2515 m n.p.m.) zostało wyróżnione przez kanał telewizyjny ORF2 najpiękniejszym miejscem w Austrii.

Zimą okolica jest pełna narciarzy i miłośników narciarstwa biegowego. Obszar oferuje 40 km doskonale przygotowanych nartostrad od niebieskiej do czarnej i Sunny Kids Park dla małych dzieci. W Hinterstoder działają usługi skibusu, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkoły narciarskie i kilka barów apres ski. Dla dzieci i dorosłych jest dostępny także tor saneczkowy o długości 1,2 km. Narciarze biegowi mogą korzystać ze 120 km tras, a dla turystów jest dostępnych do 100 km przygotowanych zimowych szlaków turystycznych. Miejsce od wielu lat to arena Pucharu Świata w narciarstwie zjazdowym. Pod koniec lutego 2020 r. światowa elita narciarska będzie tu rywalizować w Super-G i slalomie gigancie. Rywalizacja odbywa się na nartostradzie nazwanej od nazwiska mistrza świata w zjeździe Hannsa Trinkla. Ma długość 3500 m, maksymalne nachylenie 60% i szerokość do 80 m. To wyzwanie nie tylko dla czołowych sportowców, ale także dla narciarzy rekreacyjnych.

Termin budowy

Budowa ośrodka rozpocznie się jesienią 2019 r. Oczekuje się, że zostanie ukończony w tym samym okresie 2020 r.

Czy zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy oględziny nieruchomości w Austrii.

Foto: creativemarc/ Shutterstock.com, Pyhrn-Priel Tourismus GmbH

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: