Nowe ski in/ ski out apartamenty w 2020 m n. p. m.

Numer referencyjny: JG19940
Kraj: Austria
Region: Söden/Ötztal
Miasto: Kühtai
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 22.26 m2 - 92.25 m2
 
Cena:
173.500 € - 695.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Już zakonczone. Gwarantowany dochód z wynajmu.

Przedstawiamy nowy ośrodek apartamentów bezpośrednio przy stoku narciarskim i kolejce linowej w najwyższym ośrodku narciarskim w Austrii. Wakacyjny raj znajduje się tuż za drzwiami Twojego apartamentu. Wejdź bezpośrednio z przechowalni nart na stok narciarski i daj się zabrać wyciągiem Dreiseenbahn na wysokość 2410 m n. p. m. Widoki zapierają dech w piersiach, słońce odbijające się od białego śniegu pozwala zapomnieć o wszystkich zmartwieniach. Nie jesteś tutaj na wakacjach, jesteś w domu.

Zalety ośrodka:

  • Tuż obok najdłuższej kolejki linowej w Kühtai - Dreiseenbahn
  • Ski in / ski out – ośrodek na stoku narciarskim
  • Śnieg od końca listopada do końca kwietnia
  • Wysokość 2020 m. n. p. m.
  • 85 km stoków narciarskich na jeden karnet w regionie Kühtai i Hoch Ötz
  • Bliskość restauracji, barów i sklepów
  • Kompletne wyposażenie, niektóre apartamenty z własnym kominkiem
  • Gotowy do przekazania
  • Minimalny gwarantowany dochód z najmu 1% na 3 lata
  • Cena od 173 500 EUR bez VAT

Świetna lokalizacja

Do ośrodka można wygodnie dojechać samochodem, ale jeśli nie chcecie, nie musicie. Do Insbrucku, który znajduje się zaledwie 30 km od ośrodka, można dojechać pociągiem lub dolecieć samolotem. Z Innsbrucka do Kühtai można dojechać autobusem lub taksówką.

Apartamenty na sprzedaż na własność prywatną

Nowoczesny kompleks zbudowany z drewna i innych naturalnych materiałów został zbudowany tuż obok najdłuższej kolejki linowej w Kühtai, w Drei Seen Bahn. Jest to projekt ski in/ ski out , więc można wyjść z ośrodka i wrócić na nartach. Kompleks składa się z dwóch części, mniejszego skrzydła zachodniego, w którym się znajduje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, strefa gastronomiczna, pokoje hotelowe i małe apartamenty. We wschodnim skrzydle znajduje się 29 apartamentów o powierzchni 35–83 m2, komórki, garaże i duża sauna.

Przestronność, luksus, wygoda

Wszystkie apartamenty są sprzedawane w pełni wyposażone w nowoczesne meble i sprzęt. Większość apartamentów jest wyposażona we własny kominek, dzięki czemu panuje w nich przytulna górska atmosfera. Ze względu na orientację południową jednostki oferują oszałamiające widoki na otaczające góry. Przestronna przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów jest również dostępna dla wszystkich właścicieli apartamentów, zapewniając bezpośredni dostęp do stoku narciarskiego i kolejki linowej. Wakacyjny raj dosłownie za drzwiami.

Już ukończone

Apartamenty są wykończone i gotowe do przekazania. Nie czekają na Ciebie żadne niespodzianki. Kup to, co naprawdę widzisz. Możesz natychmiast zacząć korzystać z nieruchomości i uzyskać dochód z wynajmu.

Atrakcyjna inwestycja

Marzysz o własnej nieruchomości w Alpach, ale masz czas z niej korzystać tylko kilka tygodni w roku? Zainwestuj w kurorcie w Kühtai - idealnym na rodzinne wakacje przez kilka tygodni i wynajmuj apartament przez resztę roku. Idealne wakacje w lecie i zimie są na wyciągnięcie ręki, jednocześnie zarabiając na wynajmie. Bez zmartwień.

Apartamenty się sprzedaje na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytku własnego. Możliwe jest własne użytkowanie nieruchomości, ale dalsze wynajmowanie musi przeważać. Dla właścicieli nieruchomości jest zapewniona kompleksowa obsługa, która obejmuje zarządzanie nieruchomością i wynajmem. Firma operacyjna gwarantuje minimalne zwroty w wysokości 1% przez pierwsze 3 lata. Jeśli dochód z wynajmu będzie wyższy, właściciel apartamentu otrzyma wyższy dochód. Obliczenia są dostępne na życzenie.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza w dalszym postępowaniu z własnością - tj. można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie w trakcie kolejnej umowy najmu. Z przyjemnością udzielimy na życzenie dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i użytkowania.

Zainteresowała Cie ta oferowaną nieruchomością? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: