Nowoczesne apartamenty alpejskie 500 metrów od kolejki linowej

Numer referencyjny: GI20079
Kraj: Austria
Region: Obertauern
Miasto: Rennweg am Katschberg
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 37.37 m2 - 98.56 m2
 
Cena:
239.000 € - 599.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez prowizji

Przedstawiamy nową rezydencję apartamentową w nowoczesnym stylu alpejskim, położoną w centrum Rennweg am Katschberg, zaledwie 500 metrów od głównej kolejki linowej. Dzięki doskonałej lokalizacji ośrodka można z łatwością dotrzeć do restauracji, barów i sklepów. Apartamenty i pomieszczenia ogólnodostępne w kurorcie zachwycają nowoczesnym wystrojem z gustownymi detalami w stylu alpejskim. Właściciele i ich goście mogą korzystać z usług recepcji, miejsc parkingowych w garażu, przechowalni nart, pralni i wellness z sauną i pokojem relaksacyjnym.


Zalety ośrodka:

  • Nowoczesne apartamenty w stylu alpejskim 
  • W odległości spaceru od kolejki linowej (500 metrów) 
  • Bezpośrednia bliskość sklepów, restauracji i usług 
  • Kompletny system administracji i dalszego najmu. 
  • Renomowana firma zarządzająca 
  • Przyjemny rodzinny ośrodek dwusezonowy 
  • Pełne wyposażenie apartamentów 
  • Recepcja, schowek na narty, przechowalnie dla właścicieli 
  • Wellness z sauną i pokojem relaksacyjnym 
  • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Katschberg - letni raj wakacyjny

Rodzinny kurort Katschberg położony jest na granicy Karyntii i Salzburga, pośród wspaniałej dziewiczej przyrody. Latem czeka na Ciebie prawdziwy raj wakacji z dziesiątkami kilometrów szlaków pieszych i rowerowych, polem golfowym i szlakami wspinaczkowymi. Istnieje również wiele obiektów sportowych do bezpłatnego użytku - tenis, piłka nożna, siatkówka plażowa i inne. Dzieci będą zachwycone letnim torem bobslejowym, wodnym światem lub zoo dla dzieci.


Nowoczesny ośrodek narciarski

Katschberg to nowoczesny ośrodek górski z 70 km przeważnie czerwonych tras. Jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów turystycznych Austrii. Nowoczesne kolejki linowe, spokojne, dobrze zaaranżowane, połączone ze sobą stoki narciarskie i przytulne schroniska górskie tworzą obszar przyjazny rodzinom. Katschberg skierowany jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat, cała infrastruktura jest już dostosowana. Katschberg jest częścią regionalnego karnetu narciarskiego Lungo, który jest ważny również w pobliskim Lungau lub Obertauern. Jest także częścią Carinthian Superskipass lub Salzburg Super Skicard.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną

Projekt obejmuje łącznie 19 przestronnych apartamentów 2 aż 5 pokojowych. Planując projekt, położono nacisk na wygodę dla Ciebie i Twoich gości.

We wnętrzach i na zewnątrz zastosowane zostaną wysokiej jakości materiały, elewacja domu ozdobiona będzie drewnem. Projekt zostanie wykonany w typowo alpejskim stylu.

Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom, w pełni umeblowane i wyposażone tak, aby można było je natychmiast wynająć.


Atrakcyjna inwestycja

Apartament sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe, ale dalsze wynajmowanie musi być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości zapewniona jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania wynajmu. Na życzenie chętnie udzielimy dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

 
 
Foto: Lucky Business, lassedesignen, Dmitry Molchanov, nullplus, FamVeld, g-stockstudio / Shuttestock.com

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: