SKICIRCUS: Apartamenty przy kolejce linowej jednego z największych terenów narciarskich na świecie

Numer referencyjny: AL20121
Kraj: Austria
Region: Saalbach/Hinterglemm
Miasto: Fieberbrunn
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 45.60 m2 - 110.54 m2
 
Cena:
329.000 € - 899.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Bez prowizji

Przedstawiamy nową rezydencję apartamentów w nowoczesnym stylu alpejskim, położoną tuż obok kolejki linowej raju narciarskiego Skicircus z ponad 270 km stoków. Dzięki doskonałej lokalizacji ośrodka można z łatwością dotrzeć do restauracji, barów i sklepów. Bezpośrednio w ośrodku można skorzystać z usług recepcji, wellness z saunami, fitness czy pokoju zabaw dla dzieci. Nie zwlekaj i zainwestuj w atrakcyjną nieruchomość przy kolejce linowej. Oprócz wymarzonych wakacji ciesz się regularnym dochodem z wynajmu! 


Zalety ośrodka

 • Skicircus – jeden z największych terenów narciarskich w Austrii i na świecie
 • Nowoczesny ośrodek tuż przy kolejce linowej
 • Bezpośrednio przy kolejce linowej
 • 3 minuty od jeziora Lauchsee z możliwością kąpania
 • Bezpośrednia bliskość sklepów, restauracji i usług
 • Kompletny system administracji i dalszego wynajmu
 • Atrakcyjna możliwość własnego użytkowania = 6 tygodni o każdej porze roku GRATIS + last minute pobyty GRATIS
 • Renomowana firma zarządzająca
 • Garaż, recepcja, wellness z saunami, fitness, pokój zabaw dla dzieci, przechowalnia nart
 • Kompletne wyposażenie apartamentów
 • Bez prowizji

Skicircus

Skicircus Saalbach - Hinterglemm - Leogang - Fieberbrunn to jeden z największych terenów narciarskich w Austrii i na świecie. Kolejki linowe łączą nie tylko kilka terenów narciarskich, ale także dwa kraje związkowe Austrii - Salzburg i Tyrol. W sumie możesz korzystać z 270 doskonale przygotowanych tras zjazdowych. Czeka na Ciebie wiele snowparków, freeride'owych tras narciarskich, zimowych szlaków wędrownych, tras biegowych, barów apres ski i wiele więcej. I to nie wszystko. W przyszłości planowana jest kolejna kolejka linowa z Viehhofen na szczyt Sonnkogel (Skicircus). Nowa kolejka linowa z Viehhofen do Zell am See już działa.


Fieberbrunn

Fieberbrunn to największe miasto w PillerseeTal. Znajduje się w Alpach Kitzbühelskich w Tyrolu i jest częścią rozległego terenu narciarskiego Skicircus. Dzięki bogatej ofercie rekreacyjnej Fieberbrunn jest idealnym miejscem na letni i zimowy wypoczynek.


Apartamenty sprzedawane na własność prywatną

Projekt obejmuje łącznie 34 przestronne apartamenty z 1 - 3 sypialniami. Planując projekt, nacisk został położony na wygodę dla Ciebie i Twoich gości. We wnętrzach i na zewnątrz zastosowane zostaną wysokiej jakości materiały, elewacja domu zostanie ozdobiona drewnem. Projekt zostanie wykonany w typowo alpejskim stylu. Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom w pełni umeblowane i wyposażone tak, aby można je było od razu wynająć. 


Atrakcyjna inwestycja

Apartament sprzedaje się na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Własne korzystanie z nieruchomości jest możliwe, ale dalsze wynajmowanie musi być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości zapewniona jest kompleksowa obsługa w zakresie zarządzania i dalszego wynajmu.

Własne użytkowanie apartamentu jest możliwe w dowolnym momencie, gdy nie jest on zarezerwowany. Właściciel może zarezerwować apartament na okres do 6 tygodni w roku ZA DARMO w dowolnie wybranym terminie. Nawet w głównym sezonie zimowym lub letnim, co jest wyjątkowe w przypadku podobnych projektów. Aby termin był wolny, należy go zarezerwować z rocznym wyprzedzeniem. Jeżeli apartament nie jest zajęty, właściciel może skorzystać z tzw. pobytów last minute GRATIS.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie nakłada na nabywcę żadnych ograniczeń w zakresie dalszego dysponowania nabytą własnością – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnym momencie trwania wynajmu. Na życzenie chętnie udzielimy dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania.


Termin budowy 

Budowa ma się rozpocząć w czerwcu 2021 r. Planowane zakończenie to lato 2023 r.


Kontakt

Zainteresowała Cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy ogłędziny placu budowy w Austrii. Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: