St. Johann im Pongau / Wagrain

Ośrodki narciarskie St. Johann im Pongau / Alpendorf i Wagrain leżące tuż obok siebie znajdują się w kraju Salzburskim, ok. 30 min jazdy na południe od Salzburga i wchodzą w skład największego obszaru narciarskiego w Austrii Ski Amadé. Są to mniejsze ośrodki narciarskie, które oferują wspaniałe warunki narciarskie i nowoczesne wyposażenie wyciągowe. Dodatkowo znajdują się w pobliżu innych ośrodków w ramach Ski Amadé, np. Gastein, Altenmarkt i Zauchensee. Około pół godziny jazdy znajduje się lodowiec Kitzsteinhorn w kierunku na Kaprun i Dachstein w kierunku na Schladming.

St. Johann im Pongau oferuje bogate zaplecze wraz ze wszystkimi niezbędnymi usługami i sklepami. Alpendorf stał się poszukiwaną lokalizacją dla bardziej wymagającej klienteli. Ośrodek Wagrain to mniejsza i bardziej spokojna górska wioska - i tu znajdziesz sklepy i restauracje.

Wymienione obszary nadają się także na wypoczynek letni – turystykę pieszą i rowerową, do dyspozycji są gabinety wellness, salony masażu i innego relaksu.

Więcej informacji znajdziesz na www.sanktjohann.com , www.wagrain.info .

Oferta nieruchomości w obszarze St. Johann im Pongau / Wagrain

St. Johann im Pongau / Wagrain

 

 

 

 

 

 

St. Johann im Pongau / Wagrain

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Johann im Pongau / Wagrain

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

St. Johann im Pongau / Wagrain

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: