NOWOŚĆ: Nowy resort przy kolejce linowej w Wildkogel-Areně, jednym z najpopularniejszych regionów narciarskich na świecie

Prezentujemy nowy zespół w pełni wyposażonych apartamentów w rewelacyjnym miejscu. Pod koniec roku 2020 zostanie on wybudowany zaledwie kilka kroków od kolejki linowej w Neukirchen am Grossvenediger.

Obszar ten należy do najlepszych ośrodków narciarskich na świecie, chociaż nie zalicza się do największych. Można odwiedzić także okoliczne ośrodki i na ten sam skipas jeździć nie tylko w Wildkogel Arenie, ale także w Zillertal Arenie, włącznie z lodowcem Hintertux (Zillertaler Super Skipass), lub w całym regionie Salzburga, włącznie z Kitzbühel, obszarem SkicircusSki amadé (Salzburger Super Ski Card).

Kolejka linowa Panorama Lift, znajdująca się zaledwie 3 km od Brambergu, jest wejściem do popularnych Alp Kitzbühelskich. Rozległa Zillertal Arena leży stamtąd zaledwie 15 minut. Latem obszar ten oferuje nieprzebrane mnóstwo aktywności i przygód. Bardzo popularnym celem są na przykład wodospady Krimml, najwyższe w Europie.

Kupując tu apartament zyskuje się luksusowy drugi dom w miejscu z olbrzymim potencjałem.

Zdobyte nagrody

Ośrodek Wildkogel-Arena jest regularnie doceniany za swoje znakomite usługi w obszarze pobytów dla rodzin. W ankiecie Skiarea-Awards uzyskał nagrodę jako Rodzinny region narciarski 2018, a na największym na świecie portalu testującym regiony narciarskie, skiresort.info,  Wildkogel-Arena Neukirchen i Bramberg zwyciężyła w roku 2018 w kategorii Extra klasa – najlepszy region narciarski do 80 km tras na świecie.

Nowiny na sezon zimowy 2018/19

W tym sezonie Wildkogel-Arena przygotowała dla swoich gości nową zimową trasę turystyczną, programy dla dzieci, Family Fun Arenę z rozrywkową trasą zjazdową i Familyparkiem, ciekawe atrakcje i tradycyjnie najdłuższy oświetlony tor saneczkowy na świecie. Został on nawet wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Można na niej osiągnąć prędkość do 50 km/h i cieszyć się wspaniałym zjazdem trwającym do 40 minut.

Inwestycje

Obszar jest bardzo popularny nie tylko wśród turystów, ale także inwestorów. Na rosnący popyt reagują deweloperzy, którzy budują nowe zespoły apartamentów na sprzedaż do własności prywatnej w celu dalszego wynajmu. W całej Austrii komercyjne mieszkania wakacyjne wykazują, według austriackiego urzędu statystycznego najbardziej dynamiczny wzrost ze wszystkich systemów mieszkalnych.

Na początku sezonu zimowego (listopad 2018 r.) liczba noclegów w nieruchomościach tego typu wzrosła o 29,7%, podczas gdy w hotelach 5* i 4* jedynie o 6,2%. W okresie od stycznia do listopada 2018 r. w Austrii zarejestrowano łącznie 138,41 milionów noclegów, co oznacza wzrost o 3,3% w porównaniu z analogicznym okresem roku 2017.

Nowe luksusowe apartamenty

Na rynek wprowadzono nowy zespół 45 luksusowych apartamentów i 8 penthousów w cenie od 562 800 EUR. Wszyscy właściciele i goście będą mieli do dyspozycji usługi 4* hotelu – wellness z basenami, wiele typów saun, fitness z kardio i maszynami do ćwiczeń, masaże, restauracje, recepcja. Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, jednak właściciel nieruchomości ma obowiązek ich dalszego komercyjnego wynajmu i ma z niego atrakcyjny dochód. Zakończenie projektu przewidywane jest na grudzień 2020 r. Ponieważ oferujemy nieruchomości bezpośrednio od developera, kupujący nie płaci prowizji!

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: