Sprzedaż apartamentów w Chorwacji

Marzycie o podziwianiu z okna Waszego apartamentu zapierającego dech w piersiach widoku morza, które zlewa się z horyzontem? Takie marzenie mogą Państwo spełnić nie tylko podczas wakacyjnego wypoczynku. Coraz więcej Polaków decyduje się nabyć nieruchomości nad morzem, a Chorwacja znajduje się w czołówce najczęściej wybieranych krajów.

» Nasz typ: oferta mieszkań i apartamentów w Chorwacji na sprzedaż.

W ostatnich latach przybywa coraz więcej kupców z tzw. „middle class“, czyli klasy średniej. Wcześniej nieruchomości w Chorwacji nabywali przede wszystkim zamożni biznesmeni, sportowcy i artyści, teraz jednak przybywa osób zainteresowanych nabyciem własnego domu czy mieszkania, w których mogą spędzać wakacje oraz urlopy. Co więcej, wybrzeże Adriatyku jest łatwo dostępne i spokojnie można do niego dojechać samochodem.

Apartamenty nad brzegiem chorwackiego morza można nabyć już za 100 000 Euro. Firma Rellox oferuje apartamenty i mieszkania nowe oraz starszego typu. Obiekty położone są na stałym lądzie oraz na wyspach Brač, Hvar lub Čiovo.

W niektórych przypadkach sprzedawane są apartamenty będące częścią większych resortów turystycznych. Sytuacja taka umożliwia właścicielom wynajmowanie apartamentów w okresie, gdy z niego nie korzystają. Obecnie obcokrajowcy będący właścicielami nieruchomości w Chorwacji mogą wynajmować mieszkania i apartamenty, które zostały wybudowane dla potrzeb turystyki oraz biznesu. Jeżeli jednak Wasz obiekt został zbudowany wyłącznie dla celów mieszkaniowych, to nie można go wynajmować. Sytuacja ta ulegnie zmianie wraz z wejściem Chorwacji do Unii Europejskiej. Od 1. lipca 2013 roku zmienią się przepisy stawiające obcokrajowców na równi z Chorwatami, co pozwoli na swobodne wynajmowanie nieruchomości.

Już teraz istnieją rozwiązania dla osób, które chciałyby wynajmować swoje mieszkanie. Jednym z nich jest nabycie nieruchomości, której wynajęciem następnie zajmie się wyspecjalizowana agencja chorwacka. Nasza firma pośredniczy w kontaktach z takimi agencjami. Prostszym rozwiązaniem jest zakup mieszkania znajdującego się w kurorcie turystycznym, gdzie wszystkie sprawy administracyjno-prawne są z góry ustalone i od początku jasne.

Poniżej znajdą Państwo kilka projektów, które ilustrują możliwość wynajmowania mieszkania w okresie, gdy nie korzysta z niego właściciel.


5-gwiazdkowe apartamenty Radisson Blu niedaleko Dubrownika5-gwiazdkowe apartamenty Radisson Blu niedaleko Dubrownika

Hotel Radisson Blu***** wybudowany w 2009 roku jest jednym z najnowocześniejszych kurortów w Dalmacji. Część apartamentów jest na sprzedaż, a nowi właściciele mają możliwość ich dalszego wynajęcia z pomocą firmy zarządzającej obiektem. Oprócz pięknej plaży, ośrodek oferuje również inne usługi: restauracje, sklepy, obiekty sportowe, spa & wellness, itd. » Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Apartamenty na sprzedaż na wyspie BračApartamenty na sprzedaż na wyspie Brač

Oferta obejmuje nowe apartamenty położone w pierwszej linii zabudowy od brzegu morza. Wszystkie apartamenty są umeblowane oraz posiadają taras z pięknym widokiem na morze. Bezpośrednio przed obiektem znajduje się plaża odpowiednia także dla małych dzieci. W okresie nieobecności właścicieli, za wynajem apartamentów oraz wszelkie sprawy administracyjne odpowiada wyspecjalizowana firma zarządzająca nieruchomościami. » Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Nowe apartamenty z malowniczym widokiem na morze na wyspie HvarNowe apartamenty z malowniczym widokiem na morze na wyspie Hvar

Nowy projekt mieszkaniowy z 12 nowoczesnymi jedno lub dwupokojowymi apartamentami o różnej wielkości. Każdy z nich posiada balkon lub taras. Mieszkania na parterze mają także ogród o powierzchni do 85 m2. Górne apartamenty są zaprojektowane jako dwupoziomowe mieszkania z wewnętrzną klatką schodową. W odległości zaledwie pięciominutowego spaceru znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż na wyspie Hvar. Właściciele dostaną kartę VIP, która pozwala na korzystanie z usług w wybranych hotelach na tejże wyspie. Karta obejmuje zniżki na wellness i spa, dostęp do prywatnej plaży hotelowej, itp. » Sprzedane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą nieruchomości i wyboru innego obiektu lub do kontaktu.

Jeżeli są Państwo bardziej zainteresowani zakupem domu lub willi, niż nabyciem mieszkania, zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. Domy w Chorwacji na sprzedaż.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: