Uroczyste otwarcie 3K K-ONNECTION i resortu w Zell am See!

Już 30. listopada 2019 zostanie uroczyście otwarte długo oczekiwane połączenie wyciągowe z Kaprunu przez Maiskogel aż do lodowca Kitzsteinhorn.

Jest przygotowane świetlne snow show i koncerty na żywo na Maiskogel, z którymi połączony jest szereg innych imprez w Kaprunu.

Bilety wstępu na uroczyste otwarcie są już wyprzedane, ale jeżeli zdecydujesz się na przyjazd w terminie od 29.11. do 20.12., czeka Cię jazda na nartach w najlepszych warunkach, z zapewnieniem maksymalnego komfortu i po obniżonych cenach.

Karnet w tym terminie kosztuje  51 EUR/dorosły/dzień i 25,50 EUR dla dzieci/dzień.  W sezonie głównym cena dla dorosłego jest o 5,50 EUR wyższa.

 

Nowością jest także ukończenie budowy pierwszego etapu zellamseeXpress, który umożliwia nowy dostęp na Schmittenhöhe z Viehhofen w dolinie Glemmtal. Do roku 2023 planowane jest połączenie na Schmittenhöhe bezpośrednio z regionu Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

RADA – nie przyjeżdżaj tu tylko w celu spędzenia urlopu. Zainwestuj w nieruchomość w regionie Kaprun/Zell am See i czerp profity z modernizacji całego ośrodka. Nowe apartamenty zlokalizowane bezpośrednio w Zell am See możesz nabyć w cenie od 309 400 EUR. Uroczyste otwarcie właśnie ukończonego resortu zostało zaplanowane na 6. 12. 2019. Zakwateruj się tutaj, baw się dobrze w czasie pierwszych zjazdów narciarskich i jeżeli spełni to Twoje oczekiwania, dokonaj zakupu swojego wyśnionego apartamentu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Polecamy Twojej uwadze:

•    Oferta nieruchomości na sprzedaż w Austrii  
•     Szczegółowe informacje o nabyciu nieruchomości w Austrii

 

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: