NOWOŚĆ - kompleks apartamentów w Zugspitz Arenie

Szukasz odpowiedniej okazji inwestycyjnej? Takiej, z której możeś się cieszyć z rodziną? Kup własny apartament w Alpach przy polu golfowym, nowoczesnych kolejkach linowych i w pobliżu lodowca.

Przyjeżdżaj tu na kilka tygodni w roku na wakacje i wynajmuj przez resztę roku. Oczekiwane zwroty sięgają aż 4,85% ceny zakupu. Administracja i usługi dalszego wynajmu są zapewnione. Profesjonalnie. Bez zmartwień dla właścicieli.

Gdzie znajduje się ośrodek?

W popularnej Zugspitz Arenie w miejscowości Ehrwald, gdzie jest sezon latem i zimą. Znajduje się bezpośrednio u stóp Zugspitze, najwyższej góry w Alpach Bawarskich z lodowcem Schneeferner. Na nim można jeździć na nartach od listopada aż do kwietnia. Apartamenty znajdują się około 1 km od pola golfowego Golfclub Tiroler Zugspitze i kolejek linowych Wettersteinbahn. Ten obszar jest idealny dla narciarzy, turystów górskich, rowerzystów, golfistów, wspinaczy i rodzin z dziećmi.

Po jakich cenach można kupić apartamenty?

  • Apartamenty z 1 sypialnią - od 219 000 € bez VAT
  • Apartamenty z 1,5 sypialnią - od 305 000 € bez VAT
  • Apartamenty z 2 sypialniami - od 360 000 EUR bez VAT
  • Apartament z 2,5 sypialniami - 499,000 EUR bez VAT
  • Apartament z 3 sypialniami - 699,000 EUR bez VAT

Apartamenty są sprzedawane na własność prywatną. Cena obejmuje meble i miejsce parkingowe na zewnątrz. Do ceny należy doliczyć dodatkowe koszty. Kupujący płaci cenę zakupu bez VAT.

Jakich przychodów mogę się spodziewać?

Oczekiwany dochód z wynajmu wynosi aż 4,85% ceny zakupu po odjęciu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem. Możliwe jest osobiste użytkowanie nieruchomości, jednak wynajem musi  być przeważającą formą korzystania z apartamentu. Dla właścicieli nieruchomości jest zapewniona kompleksowa obsługa zarządzania nieruchomościami i wynajmem.

Wellness z basenem i saunami

Po świetnej jeździe na nartach lub wędrówce górskiej rozluźnij mięśnie w krytym basenie infinity, zrelaksuj się w saunie fińskiej, biosaunie lub w kabinie na podczerwień. Jeśli potrzebujesz czegoś podczas pobytu, możesz skorzystać z recepcji. Najwyższy komfort dla właścicieli i ich gości jest najważniejszy.

Świetna lokalizacja

Zugspitz Arena znajduje się w pobliżu granicy austriacko-niemieckiej, dzięki czemu jest komfortowo dostępna po autostradzie. Dla podroży przez Monachium obecnie nie jest potrzebna winieta niemiecka ani austriacka.

Kiedy ośrodek zostanie ukończony?

Zakończenie budowy jest planowane na grudzień 2020 r.

Zainwestuj i spełnij swoje marzenie. Po więcej informacji na temat zakupu nieruchomości w Austrii oraz na temat ośrodka zapraszamy do kontaktu.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: