Śladami Hermanna Maiera: we Flachau uczysz się jeździć na nartach od najlepszych

Spędzasz urlop we Flachau na terenie narciarskim Ski Amadé i poszukujesz kogoś, kto Ciebie lub Twoje dzieci nauczy jeździć na nartach lub na snowboardzie?

Zwróć się do profesjonalistów, udaj się śladami narciarza odnoszącego największe światowe sukcesy i daj się prowadzić przez instruktorów szkoły jazdy na nartach  Hermanna Maiera. Rodzinna szkoła jazdy na nartach oferuje wysoką jakość nauczania już  od roku 1987, kiedy to szkołę powołał do życia ojciec Hermanna. Obecnie prowadzi ją Hermann wspólnie ze swoim bratem Alexem.

Możesz spokojnie swoje dzieci przekazać pod opiekę specjalnie wyszkolonych narciarzy, którzy w formie zabawy nauczą je jeździć na nartach. Celem jest przekazanie dzieciom zamiłowania do sportów zimowych i rozbudzenia miłości do jazdy na nartach, która towarzyszyć im będzie przez resztę życia.

Narciarze dorośli mogą rozpocząć naukę od podstaw, poznać prawidłową technikę i styl oraz kontynuować naukę carvingu lub jazdy w głębokim śniegu.  Nauka może odbywać się w grupie lub indywidualnie, uczyć może się także cała rodzina wspólnie. Dzięki bardzo osobistemu podejściu zagwarantowany jest szybki postęp. W szkole możesz wypożyczyć sprzęt narciarski.

Narciarze chętnie wracają do Ski Amadé. Jeżeli oczarują Ciebie te tereny narciarskie, idealnym rozwiązaniem jest dokonanie inwestycji w zakup własnego mieszkania bezpośrednio na miejscu.. Świetną okazję stanowią na przykład nowe luksusowe apartamenty w Alpendorf, których budowę rozpoczęto w październiku 2019, a która powinna zostać zakończona w przeciągu najbliższych dwóch lat.W celu uzyskanie bardziej szczegółowych informacji dotyczących resortu i kupna nieruchomości w Austrii prosimy o skontaktowanie się z nami.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: