Informacje o lokalizacjach

Miami

Najbardziej poszukiwanym miejscem na Florydzie jest miasto Miami, które można oznaczyć jako połączenie dużego miasta i strefy nadmorskiej. Miami ze swoją historią, sztuką w połączeniu z rozrywką i wspaniałą plażą bywa oznaczane za jedno z najbardziej ulubionych miejsc USA i jest amerykańską destynacją wakacyjną numer jeden. Popularność tego miejsca odzwierciedla boom budowlany, który stara się zaspokoić ciągle rosnący popyt na długookresowy i trwały pobyt przy plaży na Florydzie. Miami zostało ogłoszone trzecim najbogatszym i jednocześnie najczystszym miastem w USA. Naturalną promenadą miasta jest Ocean Drive, ciągnący się kilka kilometrów wzdłuż plaży i przypominający w swojej części centralnej „złoty wiek“ Art Deco. Ta plażowa i rekreacyjna część miasta nazywana jest Miami Beach. Najbardziej południowa część Miami Beach to Key Biscayne, która słynie z koncentracji najbogatszych warstw obywateli. W kierunku na północ znajdują się kolejne znane i ekskluzywne miejscowości letniskowe jak Boca Raton, Delray Beach i West Palm Beach.

Fort Lauderdale

Fort Lauderdale jest kolejnym ulubionym miejscem wypoczynkowym nad morzem i na piaszczystej plaży. Miasto oferuje wysokiej jakości i nowoczesną bazę oraz usługi, sercem rozrywki jest promenada wzdłuż plaży z licznymi restauracjami, barami i kawiarniami. Jednocześnie Fort Lauderdale jest poprzeplatany szerokim systemem kanałów wodnych z ponad setką przystani żaglowych.

Orlando

Orlando jest jedną z najszybciej rosnących aglomeracji w USA. Oprócz atrakcji turystycznych jak Disney World, Sea World i studiów filmowych firmy Universal jest także częstym celem turystyki kongresowej. Ze względu na swój rozwój przyciąga nowych mieszkańców i jednocześnie osoby inwestujące w nieruchomości oraz inne wykorzystanie inwestycyjne.

Na zachodnim wybrzeżu Florydy do poszukiwanych lokalizacji na pobyt i zakup nieruchomości należą takie ośrodki, jak Naples, Sarasota – Siesta Keys, Cape Coral i inne nadmorskie miejscowości letniskowe.

Floryda jest dodatkowo całkowicie unikalną destynacją w obszarze golfa i zawodników golfa przez cały rok. Ze względu na swój klimat, przez cały rok korzystnym warunkom i licznym polom golfowym, miłośnicy golfa mogą tu grać przez 365 dni w roku.

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: