Nowe apartamenty inwestycyjne u podnóża Grossglockner

Numer referencyjny: AP19941
Kraj: Austria
Region: Inne obszary
Miasto: Matrei in Osttirol
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 73.70 m2 - 84.30 m2
 
Cena:
319.000 € - 349.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości!

Przedstawiamy nowy projekt apartamentów renomowanego dewelopera z wieloletnią obecnością na rynku austriackim. Ośrodek położony jest bezpośrednio u podnóża dwóch najwyższych gór austriackich Alp - Grossglockner i Grossvenediger, i zaledwie 450 metrów od stacji kolejki linowej w Matrei in Osttirol.

Zalety ośrodka:

  • Położony w samym sercu Parku Narodowego Wysokie Taury.
  • Bezpośrednio u podnóża dwóch najwyższych gór austriackich Alp - Grossglockner (3 798 m) i Grossvenediger (3 674 m).
  • Gwarancja śniegu od grudnia do połowy kwietnia.
  • 450 metrów od stacji kolejki linowej Grossglockner Resort Kals-Matrei.
  • Doświadczony deweloper
  • Własna sauna we wszystkich apartamentach z wyjątkiem studiów.
  • Kompletne wyposażenie.
  • Oczekiwane dochody do 4,44% w pierwszym roku, ponad 5% w kolejnych latach.
  • Cena od 145 000 EUR.
  • Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości. 

Lokalizacja

Matrei in Osttirol jest głównym wejściem do ośrodka narciarskiego Kals-Matrei. Ten się znajduje u podnóża najwyższej góry Austrii - Großglockner i jest największym ośrodkiem narciarskim we wschodnim Tyrolu. Ze względu na dużą wysokość ośrodek gwarantuje śnieg przez cały sezon, który trwa od początku grudnia do połowy kwietnia. W pobliżu znajduje się 6 innych ośrodków narciarskich, w których można cieszyć się ponad 350 km doskonale przygotowanych stoków. Narciarze biegowi mogą korzystać z 400 km tras. Obszar ten oferuje zapierające dech w piersiach widoki na szczyty ponad 60 trzytysięczników.

Ten region należy do najstarszego parku narodowego Austrii - Hohe Tauern - zróżnicowanego obszaru pełnego dziewiczej przyrody na powierzchni ponad 1800 km2. Imponujące lodowce, pierwsza wodna trasa przygodowa w Europie i największy park narodowy w Europie Środkowej oferują niezliczone atrakcje. Sportowcy i rodziny z dziećmi będą zadowoleni. Wiele szlaków pieszych i rowerowych leży u Twoich stóp. Jeśli chcesz zwiedzać okoliczne góry rowerem przy mniejszym wysiłku, możesz wypożyczyć rower elektryczny bezpośrednio w rezydencji. Okolica spodoba się także miłośnikom paralotniarstwa i wspinaczki.

Ośrodek się znajduje bardzo blisko sklepów, centrum miasta i tylko 2 minuty od stacji kolejki linowej.

Apartamenty na własność prywatną

Kompleks składa się z 14 apartamentów o powierzchni 31,9 - 84,3 m2. Każdy apartament posiada balkon lub taras i ma 1 - 2 sypialnie. Wszystkie apartamenty poza studiami mają własną saunę. Do apartamentu trzeba dokupić miejsce parkingowe na zewnątrz i pakiet mebli.

Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom w pełni umeblowane i wyposażone. Każdy apartament posiada również komórkę lokatorskąo powierzchni 3,2 - 3,9 m2. Przechowywalni rowerów i nart jest dostępna dla wszystkich właścicieli.

Termin budowy

Budowa apartamentów powinna się rozpocząć we wrześniu 2020 r. Zakończenie budowy ośrodka się przewiduje w czerwcu 2021 r.

Atrakcyjna inwestycja

Marzysz o własnej nieruchomości w Alpach, ale masz czas z niej korzystać tylko kilka tygodni w roku? Zainwestuj w kurorcie w Matrei - idealnym na rodzinne wakacje przez kilka tygodni i wynajmuj apartament przez resztę roku. Idealne wakacje w lecie i zimie są na wyciągnięcie ręki, jednocześnie zarabiając na wynajmie. Bez zmartwień.

Apartamenty się sprzedaje na własność prywatną i zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytku własnego. Możliwe jest własne użytkowanie nieruchomości przez 4 tygodnie w roku, ale dalsze wynajmowanie musi przeważać. Dla właścicieli nieruchomości jest zapewniona kompleksowa obsługa, która obejmuje zarządzanie nieruchomością i wynajmem.

Oczekiwany dochód z wynajmu w pierwszym roku jest szacowany na 4,44% ceny zakupu nieruchomości po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem. W kolejnych latach oczekiwany zwrot przekracza 5%.

Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza w dalszym postępowaniu z własnością - tj. można sprzedać nieruchomość w dowolnym momencie w trakcie kolejnej umowy najmu. Z przyjemnością udzielimy na życzenie dodatkowe informacje na temat warunków wynajmu i użytkowania.

Zainteresowała Cie ta oferowaną nieruchomością? Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Austrii. Firma Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

Foto: FamVeld/ Shutterstock.com, Vaclav Volrab/ Shutterstock.com, lassedesignen/ Shutterstock.com, View Apart/ Shutterstock.com

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: