Nowe apartamenty przy kolejkach linowych Serfaus – Fiss – Ladis

Numer referencyjny: CA19829
Kraj: Austria
Region: Inne obszary
Miasto: Serfaus
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 41.05 m2
 
Cena:
339.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Sprzedane

Kupujący nie płacą prowizji!

Prezentujemy nowy zespół 13 apartamentów, powstający w znakomitym miejscu, zaledwie 300 metrów od kolejek linowych i centrum miasteczka Serfaus. Dzięki znakomitemu położeniu można korzystać z bliskości tras turystycznych i rowerowych, torów narciarskich i tras biegowych. Zaledwie 4 km dalej znajdują się inne kolejki linowe regionu Fiss – Ladis, a 5 km dalej znany Serfauser Sauser – popularna atrakcja, gdzie marzenie o lataniu zamieni się w rzeczywistość.

Apartamenty sprzedawane są w pełni urządzone i wyposażone. Oczywistością są całkowicie wyposażone kuchnie, balkony, WiFi i telewizja.

Do przestrzeni wspólnych należy strefa welness, gdzie znajduje się fińska sauna, kabina na podczerwień i pomieszczenie do relaksacji. W domu do dyspozycji jest także przechowalnia nart z suszarką na buty. Do apartamentów z jedną sypialnią należy 1 miejsce parkingowe w garażu, do apartamentów z dwiema sypialniami 1 miejsce parkingowe w garażu i 1 miejsce parkingowe na dworze.

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, ale właściciel nieruchomości zobowiązany jest do dalszego jej komercyjnego wynajmu. Można korzystać z niej samemu, ale wynajem musi przeważać. Właściciele mają zapewnioną kompleksową obsługę dotyczącą administracji i dalszego wynajmu nieruchomości, nie ma więc potrzeby, by dalej się tym martwić. Warunek wynajmu nieruchomości nie jest żadnym ograniczeniem w dysponowaniu swoim majątkiem – tzn. nieruchomość można sprzedać w dowolnej chwili podczas obowiązywania umowy o komercyjnym wynajmie. Umowa o dalszym wynajmie zawierana jest na 20 lat.

Budowa projektu rozpoczęła się 17. 9. 2018 r., powinna zakończyć się jesienią 2019 r.

Serfaus-Fiss-Ladis to niewątpliwie jeden z najlepszych regionów narciarskich Austrii, który dostał nawet szereg nagród. Ten największy narciarski resort rodzinny rozpościera się od 1200 aż po 2820 m. n.p.m. i oferuje trasy narciarskie o każdym poziomie trudności. Można korzystać także z toru saneczkowego (niektóre działają także w nocy), tras do nart biegowych, aprés ski, restauracji, dużego dziecięcego raju narciarskiego i wielu atrakcji adrenalinowych. Serfaus oferuje wiele przepięknych tras turystycznych i rowerowych, wraz z bike parkiem. Można tu spróbować także raftingu, kąpieli i relaksu nad górskimi jeziorami lub w którymś z basenów i spa. Mnóstwo atrakcji czeka również na małych gości  – trasy przygód i park zabaw. Można też korzystać z letniej karty zniżkowej.

Zainteresowała cię oferowana nieruchomość? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, lub zorganizujemy wizytę w nieruchomości w Austrii. Spółka Rellox oferuje nieruchomość bezpośrednio od developera, a kupujący nie płaci prowizji.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod powyższymi adresami kontaktowymi:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:
Język: